Obserwuj w Google News

Jasnowidzka Aida ostrzega Polaków przed tym zjawiskiem. Uważaj na nie w styczniu 2023 roku 

2 min. czytania
18.01.2023 11:40
Zareaguj Reakcja

Aida Kosojan-Przybysz podzieliła się swoją wizją na styczeń 2023 roku. Jest ważnym uzupełnieniem dla jej przepowiedni dotyczącej Roku Klucza.

Aida Kosojan-Przybysz
fot. instagram.com

Aida to najsłynniejsza jasnowidzka w Polsce. Jej przepowiednie dotyczące wydarzeń w Polsce zawsze się spełniały. Zyskała dzięki temu rzeszę oddanych fanów, a w minionym roku wzbudzała stopniowo coraz większe zainteresowanie. Wszystko za sprawą kursu "Potęga obfitości", na którym uczy tajników duchowego rozwoju i wyjaśnia, jak możemy je wykorzystać w codziennym życiu. Jasnowidzka regularnie publikuje też cenne rady na swoim instagramowym profilu. Jej najnowszy post skłania do poważnych przemyśleń - to przestroga na początek 2023 roku.

Zobacz także: Po czym poznać, że ktoś kłamie? Wróżba tarota online

Przepowiednia jasnowidzki Aidy na 2023 rok - Rok Klucza

Wizjonerka przekazała niedawno przepowiednię na 2023 rok. Według niej będzie Rokiem Klucza. Aida podzieliła się całkiem optymistycznym obrazem przyszłości. Jej zdaniem mamy niedługo szansę odnaleźć swoją życiową drogę i szczęście. W ubiegłym roku, zwanym Rokiem Korytarza, musieliśmy błądzić w poszukiwaniu celu. Tym razem jednak pojawi się możliwość, by odnaleźć drzwi, za którymi znajduje się nasze przeznaczenie.

Co jest wskazanym przez Aidę kluczem? Jak twierdzi jasnowidzka, każdy z nas posiada intuicję, która go prowadzi. Musimy jednak unikać pewnych zachowań, bo utrudniają nam usłyszenie własnego wewnętrznego głosu. W ubiegłym roku wielokrotnie wspominała o tym, że nasze myśli tworzą rzeczywistość - przyciągamy do siebie dobre i złe zdarzenia, w zależności od tego, jakie mamy nastawienie wobec życia. Jej wizja na styczeń 2023 roku zwraca na to uwagę. Jest też ostrzeżeniem dla każdego z nas.

Redakcja poleca

Jasnowidzka Aida ostrzega Polaków przed tym zjawiskiem. Uważaj na nie w styczniu 2023 roku

O czym powinniśmy pamiętać w styczniu 2023 roku? Jasnowidzka Aida uważa, że w nadchodzących dniach niejedna osoba może mieć poczucie, jakby stała w miejscu. Jeśli bowiem żyjemy tylko swoimi zmartwieniami i obowiązkami, czas upływa nam niepostrzeżenie, a my mamy wrażenie, że nic się nie zmienia. Szczególnie w środku zimy takie zjawisko staje się powszechne - wszystkich dopada zniechęcenie i tendencja do zamartwiania się.

Znajdź czas dla siebie w sobie. Tak wiele pięknych chwil ucieka strumieniami zmarnowanego czasu na smutki - napisała wizjonerka.

Na początku roku warto pomyśleć o tym, co sprawia nam największą przyjemność i dążyć do tego, by to sobie zapewnić. Według prawa przyciągania, które jest jednym z najważniejszych praw w duchowości, uczucie wdzięczności pomaga zwiększyć liczbę pozytywnych doświadczeń w naszym życiu. Jeśli zaczniemy myśleć bardziej optymistycznie, możemy szybko poprawić swoją sytuację. To pomoże poradzić sobie z obawami o przyszłość.

Zobacz także:  Sprawdź, czy partner jest ci wierny. Teraz możesz odkryć zdradę w kilka sekund

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!