Obserwuj w Google News

Horoskop chiński na 2023 rok według jasnowidzki Aidy. Zaskakująca przepowiednia

2 min. czytania
20.01.2023 10:00
Zareaguj Reakcja

Przepowiednia Aidy na 2023 rok daje nadzieję na przyszłość. To pierwsza wizja na nadchodzące miesiące, która nie dotyczy wojny i inflacji. Jasnowidzka podzieliła się radosnymi przeczuciami na temat Roku Królika.

Horoskop chiński na 2023 rok
fot. instagram.com

Chiński Rok Królika rozpocznie się już 22 stycznia 2023 roku. Już po kilku dniach, 4 lutego, do naszego życia ma wstąpić nowa energia. Jasnowidzka Aida zdradziła, co nam przyniesie.

Zobacz także: Najważniejsze wizje jasnowidzki Aidy na 2022 rok. Sprawdź, czy się spełniły

Horoskop chiński na 2023 rok według jasnowidzki Aidy

Horoskop chiński na 2023 rok to zaskakująca przepowiednia. Chińscy astrologowie twierdzą, że najważniejszymi wartościami staną się spokój, harmonia i porządek. Przestaniemy działać w pośpiechu, a zamiast tego każdą decyzję będziemy podejmowali po długim namyśle. Jeśli chcemy osiągnąć sukces, musimy nauczyć się postępować dojrzale. Odwaga i brawura niewiele nam teraz pomogą. Największą siłą będzie teraz łagodność.

Jasnowidzka Aida przeprowadziła na ten temat rozmowę z Koriną Hortyńską, specjalistką od feng shui. Podzieliła się wtedy swoimi przemyśleniami. Jej zdaniem 2023 rok rzeczywiście okaże się zupełnie inny niż pozostałe. Nazwała go Rokiem Klucza - ma on bowiem otwierać i zamykać ważne sprawy. Energia, jaka będzie nam towarzyszyć, okaże się jednak zupełnie inna niż w Roku Tygrysa.

Jak twierdzi Aida Kosojan-Przybysz, w nadchodzących miesiącach nasze relacje z innymi mogą się zmienić. Staną się pełne ciepła i troski. Zaczniemy opiekować się bliskimi, a także skoncentrujemy się na obdarowywaniu ich dobrą energią. Konflikty mają szansę się zakończyć. Rok Królika będzie natomiast sprzyjał rozpoczynaniu romansów, budowaniu trwałych więzi miłosnych i zakładaniu rodziny. W chińskiej tradycji królik reprezentuje bowiem płodność i obfitość. Osoby, które marzą o stabilnej relacji uczuciowej, będą miały szansę spotkać swoją drugą połówkę.

Chiński Rok Królika - feng shui

Aida poprosiła specjalistkę od feng shui, Korinę Hortyńską, o wskazówki dotyczące nadchodzącego czasu. Jej zdaniem powinniśmy się przygotować na przyjęcie nowej energii. Jeśli chcemy, by nam sprzyjała i pomogła zrealizować marzenia, musimy uporządkować swoją przestrzeń. W przeciwnym wypadku nasze sprawy staną w miejscu.

To trzeba zrobić, zanim rozpocznie się rok. Dlatego styczeń jest tak ważny. To jest moment, kiedy usuwamy to, co stare - aktywujemy odpowiednie sektory, odpowiedniego dnia, o odpowiedniej godzinie. W ten sposób przygotowujemy naszą przestrzeń na przyjęcie nowej energii - zdradziła Korina Hortyńska.

Planujecie generalne porządki na koniec roku?

Zobacz także:   Znany jasnowidz twierdzi, że celebrytki zawierają pakt z diabłem. Dlatego odchodzą od partnerów

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!