,

Gruzińska jasnowidzka przepowiedziała koniec rządów Putina. "Świat odwróci się od Rosji"

28.02.2023 08:00

Wizjonerka Lela Kakulia już w 2009 roku wieszczyła, że Rosjanie wyjdą na ulice z okrzykiem: "Precz z Putinem!". Treść jej przepowiedni rozpala teraz wyobraźnię internautów na całym świecie.

Vladimir Putin
fot. EastNews

Gruziński portal tia.ge przypomniał przepowiednię jasnowidzki Leli Kakulii sprzed kilkunastu lat. Kobieta opowiedziała w niej ze szczegółami, jak będzie wyglądał koniec rządów Putina. Wiele osób z niecierpliwością czeka teraz na to, aż się ona sprawdzi.

Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

Gruzińska jasnowidzka przepowiedziała koniec rządów Putina

Lela Kakulia już kilkanaście lat temu twierdziła, że "rosyjski cynizm, ironia i bezczelność nie potrwają długo". Powiedziała wtedy, że przyczynią się do tego rządy ambitnego prezydenta, który sprawi, że kraj "rozpadnie się na proste mnożniki".

Wiem na pewno, że Rosja zginie. Świat nienawidzi Rosji. Wszyscy zdają sobie sprawę, że trzeba ją zdemontować i osłabić. Przyjdzie czas, że Rosja zirytuje Europę do tego stopnia, że surowe sankcje nie zostaną niezauważone - powiedziała.

Przepowiednia kobiety ponownie obiegła cały świat. Tym razem jednak wzbudziła ogromne emocje, bowiem jej treść zgadza się z ostatnimi wydarzeniami. Według Leli Kakulii na północy Rosji wydarzy się coś, czego nie będzie można powstrzymać, a zupełnie osłabi kraj i przyczyni się do jego końca.

Lela Kakulia o upadku Putina: "Świat odwróci się od Rosji"

Gruzińska wizjonerka twierdziła w 2009 roku, że kraj pewnego dnia straci wszystkich swoich sojuszników. Jego prezydent zostanie sam i nie będzie mógł liczyć na niczyją pomoc. Mówiła o tym tymi słowy:

Wizerunek Rosji na świecie będzie zerowy. Nikt im nie zaufa, nikt nie będzie chciał współpracować z Rosją. Świat odwróci się od Rosji.

Według niej ta sytuacja doprowadzi do tego, że mieszkańcy tego kraju nie będą bali się protestować przeciwko polityce Putina. Oto jej wizja:

Zobaczyłam wielkie wiece. Cała Rosja wychodzi z hasłami: "Precz z Putinem!". Ludzie krzyczą, że polityka Kremla niszczy naród rosyjski. W Moskwie zgromadzą się ogromne energie. To bardzo niebezpieczne dla Kremla. To, co zasiejesz, to zbierasz. Więc widzę wielkie niepowodzenia w polityce rosyjskiej - stwierdziła.

Sądzicie, że jej słowa mogą się spełnić?

Zobacz także: Kiedy nastąpi koniec świata? Przepowiednie Nostradamusa, Baby Wangi i królowej Saby

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Logo radiozet Dzieje się