Obserwuj w Google News

Czy PiS wygra wybory? Tarot na październik 2023 roku

3 min. czytania
13.10.2023 10:19
Zareaguj Reakcja

Wybory 15 października 2023 roku wzbudzają silne emocje. Wielu Polaków upatruje w nich szansy na to, by odsunąć PiS od władzy. Są jednak i tacy, którzy będą głosować na obecnie rządzącą partię. Czy Marsz Miliona Serc jest zapowiedzią nadchodzącej zmiany? Tarot na październik 2023 roku zdradza, czego możemy się spodziewać.

Czy PiS wygra wybory? Tarot 2023
fot. EastNews

Czy PiS wygra wybory? Jasnowidz Gabriel w swojej przepowiedni na 2023 rok sugerował, że wcale nie jest to pewne. Jego zdaniem największe szanse na wygraną zyska partia, która ma najbardziej charyzmatycznego przywódcę, zdolnego poprowadzić za sobą tłumy. Zinterpretowano te słowa w taki sposób, że walka o władzę czeka Jarosława Kaczyńskiego i Donalda Tuska. Trudno jednak w tej chwili rozstrzygnąć, który z nich cieszy się teraz większym poparciem społeczeństwa. Wciąż nie wiemy, co wydarzy się 15 października 2023 roku, gdy Polacy ruszą do urn wyborczych.

Czy PiS wygra wybory? Tarot na październik 2023 roku

Wróżba z kart tarota na październik 2023 roku i wybory parlamentarne daje do myślenia. Jej wynik jest niejednoznaczny, ale zawiera w sobie kilka ważnych sugestii. Karta Wieża wskazuje jasno, że znany nam dotąd porządek się rozpadnie. Układ sił na polskiej scenie politycznej się zmieni. Sąsiadujące karty - 5 Buław i 3 Denarów - to zapowiedź sojuszy, które jeszcze niedawno mogły się nam wydawać niemożliwe. Skłócone ze sobą partie będą zmuszone do współpracy. Może je zjednoczyć to, że mają wspólnego wroga.

W kolejnej części rozkładu ukazała się karta Gwiazda. Mówi ona o wolności i tolerancji, a w horoskopie reprezentuje zodiakalnego Wodnika. Może wskazywać na nieoczekiwany triumf lewicy. Po wyborach w 2023 roku nabierze ona znaczenia - szczególnie młodzi Polacy zaakcentują podczas wyborów swoje poglądy polityczne. Pójdą zagłosować nawet ci, którzy wcześniej się na to nie decydowali. Niepokojąca jest jednak karta 7 Kielichów, bo stanowi pewne ostrzeżenie. Tuż obok znajduje się karta 4 Denarów. Wygląda to tak, jakby opozycja, która nagle doszła do głosu, zupełnie nie wiedziała, co ma z tym dalej zrobić. Widać tu zagubienie i niechęć do zdecydowanych działań. Taki rozkład kart może wywoływać obawy przed straconą szansą.

Karty Księżyc i Umiarkowanie wskazują, że nie możemy liczyć na natychmiastowe rozstrzygnięcia. Zaczniemy dostrzegać, że Polska w 2023 roku jest już inna, niż ubiegłych latach, ale zmiany będą nadchodziły powoli. Tych, którzy już teraz chcieliby coś zmienić, czeka wiele przeszkód. Wygrana Prawa i Sprawiedliwości może być jedną z nich.

Na kogo zagłosujesz 15 października 2023 roku? SONDA WYBORCZA RADIOZET.PL

Redakcja poleca

Wybory 2023 - wróżba z kart tarota

Wybory parlamentarne w październiku pokażą, że wielu Polaków pragnie wierzyć w stereotypy na własny temat. Jako naród podzielony i niezdolny do wypracowania kompromisu możemy kierować się nienawiścią. Większość nie zagłosuje "za", tylko "przeciw", z niechęcią myśląc o tych, którzy mają odmienne poglądy.

Jak wskazują jednak karty tarota, PiS jesienią 2023 roku będzie osłabiony, niezależnie od wyniku głosowania. W widoczny sposób traci swoje wpływy, a w kraju po raz pierwszy od wielu lat pojawia się szansa na konstruktywny dialog i wymianę opinii. Karty Gwiazda, 3 Denarów i Umiarkowanie zapowiadają możliwość współpracy, a także wymiany dóbr między poszczególnymi grupami społecznymi.

Jeśli Polska pragnie być silnym krajem, powinna zwalczyć przede wszystkim konflikty wewnętrzne. Wygrana PiS-u w wyborach może powstrzymać te procesy i zachęcić ludzi do wrogich zachowań. Polacy są jednak zmęczeni walką i fanatyzmem. 15 października 2023 roku dadzą temu wyraz.

Nie przegap
Kiedy będzie koniec świata? Oto znane przepowiednie
6 Zobacz galerię
fot. zef art/Shutterstock