Obserwuj w Google News

Ceny paliw w 2023 roku. Jasnowidz dla Radia ZET: "Litr benzyny za prawie 9 złotych"

2 min. czytania
12.01.2023 09:44
Zareaguj Reakcja

Przerażająca wizja jasnowidza Gabriela na 2023 rok mrozi krew w żyłach. Czy benzyna jeszcze bardziej zdrożeje?

Ceny paliw w 2023 roku
fot. EastNews

Ceny paliw w Polsce w 2023 roku mogą nas zaskoczyć. Jak twierdzi jasnowidz Gabriel, zapłacimy w tym roku sporo. Chociaż prognozy ekspertów na styczeń wskazują, że ceny będą stabilne, nie jest wcale wykluczone, że za jakiś czas znów będziemy odczuwać wzburzenie na widok dystrybutora.

Zobacz także: Kto wygra wybory w Polsce? Jasnowidz zdradził przyszłość w rozmowie z Radiem ZET

Ceny paliw w 2023 roku. Jasnowidz dla Radia ZET: "Litr benzyny za prawie 9 złotych"

Wysokie ceny za benzynę szokowały Polaków przez wiele ostatnich miesięcy. Odkąd okazało się, że Orlen nie obniżył stawek w sposób adekwatny do spadku wartości baryłki ropy i umacniania się złotego, temat wzbudza coraz więcej kontrowersji. Skoro "przepłacaliśmy" podczas tankowania przez długi czas, zupełnie o tym nie wiedząc, czy powinniśmy się obawiać o przyszłość? A może lepiej uwierzyć, że koncern przyjął politykę stabilizacji cen z troski o kierowców?

Zapytaliśmy jasnowidza Gabriela, czy jego zdaniem w 2023 roku czekają nas kolejne podwyżki. Jego wizja mrozi krew w żyłach:

Miałem niedawno sen, w którym zobaczyłem ceny paliw na stacji. Litr benzyny za prawie 9 złotych. Importerzy nie chcieli sprowadzać paliwa do Polski. To była prawdziwa katastrofa - powiedział wizjoner w rozmowie z Radiem ZET.

Według jasnowidza coś takiego może się wydarzyć dopiero za kilka miesięcy. Powodem tej sytuacji mają być złe decyzje rządzących - szczególnie te, które są związane z polityką międzynarodową. Jest jednak szansa, że nie zostaną one podjęte. Zostaną bowiem zablokowane podczas głosowania.

Mam nadzieję, że tak się stanie. Tak wysokie ceny paliw oznaczałyby też drożyznę w sklepach. Obyśmy uniknęli podobnego zagrożenia - dodał.
Redakcja poleca

Przepowiednie dla Polski na 2023 rok - inflacja, kryzys, ceny

Niemal wszystkie przepowiednie jasnowidzów na 2023 rok dotyczą inflacji, podwyżek cen i problemów na giełdzie. Większość z nich zawiera jednak prognozę na najbliższy czas. Tarocistka Anna Kempisty mówiła niedawno o spadku wartości walut, a jasnowidzka Aida zapowiadała, że "pieniądz zacznie bawić się człowiekiem". Nic dziwnego, że martwimy się także o to, co wydarzy się w drugiej połowie roku.

Jak dotąd nie pojawiła się ani jedna zapowiedź, która brzmiałaby optymistycznie. Zamiast tego musimy być przygotowani na nagłe i niespodziewane zmiany. Zbliżające się wybory mogą wywołać chaos, a to wpłynie na ceny w Polsce. Lepiej więc gromadzić oszczędności na czarną godzinę.

Zobacz także:  Kiedy nastąpi koniec wojny w Ukrainie? Jasnowidzka Aida nie ma dobrych wieści

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!