Obserwuj w Google News

Tak przyciągniesz pieniądze na Black Friday. Wystarczy jedno słowo, a będziesz bogaty

3 min. czytania
24.11.2023 07:42
Zareaguj Reakcja

Black Friday wypada w tym roku 24 listopada. To ważna data przede wszystkim dla tych, którzy na co dzień nie mogą sobie pozwolić na zakupowe szaleństwo. Promocje w sklepach kuszą jednak tak bardzo, że niejedna osoba na tym straci. A gdyby tak w Czarny Piątek przyciągnąć do siebie pieniądze, zamiast je wydawać? Proste zaklęcie już za kilka dni może zmienić twoje życie.

Lotto
fot. Shutterstock

Sposoby na przyciąganie bogactwa mogą być wielorakie. Od początku XXI wieku króluje jednak pośród nich metoda zwana prawem przyciągania. Ludzie, którzy z niego korzystają, żywią przekonanie, że to właśnie dzięki niej udało im się wzbogacić. Na czym polega? Jej zasady są proste do zrozumienia. Wykonanie może być jednak trudne... Black Week to dobra okazja - sprawdź, czy sobie poradzisz. Jeśli ci się uda, będziesz spać na pieniądzach.

Tak przyciągniesz pieniądze na Black Friday. Wystarczy jedno słowo, a będziesz bogaty

Black Friday to święto promocji i wyprzedaży. Z perspektywy magii można jednak spojrzeć na nie inaczej - skoro wpadamy w szaleństwo na widok wysokiego rabatu, oznacza to, że żyjemy w przekonaniu o własnym niedostatku. Każdy, kto uważa się za bogatą osobę, nie zwraca bowiem uwagi na podobne sprawy. Nie daje się skusić żadnym ofertom, a zamiast tego robi zakupy wtedy, gdy tego chce. Jeśli więc wykorzystujemy Czarny Piątek, by się "obkupić", podświadomie wysyłamy światu sygnał, że naszym zdaniem mamy za mało pieniędzy i możemy sobie na coś pozwolić tylko przy obniżkach cen.

Prawo przyciągania opiera się na przekonaniu, że nasze myśli się urzeczywistniają. W jaki sposób o nas świadczy to, jak się zachowujemy? Jeśli pokazujemy swoją postawą, że czujemy się niepewnie w sprawach finansowych, trudno nam będzie zyskać poczucie bezpieczeństwa. Black Friday można wykorzystać, by wprowadzić do swojego życia zmiany. Wystarczy pomyśleć, że podczas gdy inni wydają tego dnia pieniądze bez zastanowienia, my przyciągniemy je do siebie bez żadnego wysiłku.

Redakcja poleca

Według najnowszych wierzeń duchowych najczęściej cierpimy brak pieniędzy dlatego, że... nieustannie nim rozmyślamy. To, o czym najczęściej myślimy, materializuje się w naszej codzienności. Jeśli często myślimy o tym, że mamy "za mało na koncie", nasza sytuacja się nie zmieni i... zawsze będziemy mieć "za mało". Kiedy zaczynamy pragnąć więcej, sami blokujemy możliwość spełnienia tych pragnień. Podświadomie wcale nie czujemy się gotowi, by nasze życie się zmieniło. Właśnie tę mantrę należy więc przekształcić.

Czas powiedzieć sobie: "Pieniądze zmierzają w moim kierunku. Jestem gotowy/a je przyjąć i zmienić swoje życie na lepsze". Im częściej będziemy używać tego jednego słowa świadczącego o naszej gotowości, tym większe są nasze szanse na zdobycie pieniędzy w krótkim czasie. Ważne jest jednak to, aby ani razu nie zwątpić w swoją wypowiedź. Jeśli to zrobimy, będziemy musieli rozpocząć całą pracę od nowa. Niektórym uda się przyciągnąć bogactwo w kilka dni, ale większość z nas musi popracować wcześniej nad swoimi przekonaniami. Ci, którym będzie ciężko, powinni zadać sobie następujące pytania:

  • Co zabiera mi gotowość, by być bogatym?
  • Z jakiego powodu koncentruję się na braku pieniędzy? Dlaczego wydaje mi się, że nie mogę mieć ich więcej?
  • Czy jeśli zrezygnuję z negatywnych wpływów w swoim życiu, nabiorę pewności siebie?

Jeśli skreślamy cyfry w loterii pieniężnej, ale nie czujemy się godni wygranej, mamy na nią niewielkie szanse. Kiedy jednak uwierzymy, że należy się nam tak samo jak wielu innym ludziom w kraju, możemy przyciągnąć ją do siebie. To podstawowa zasada współczesnej magii: musimy wierzyć w swoją wartość i być gotowi na zmiany.

Jak przyciągnąć pieniądze? Ten sposób stosowały nasze babcie

Aby zwiększyć swoją pewność siebie, możemy dodatkowo zastosować metodę znaną w Polsce od wieków. To jeden z najstarszych sposobów na przyciąganie pieniędzy, jaki kiedykolwiek wykorzystywano. Jest związany z magicznymi własnościami soli - mało kto o nich wie, a są potężne. Ta powszechnie dostępna przyprawa może zdziałać cuda, jeśli będziemy nosić szczyptę w portfelu i rozsypiemy jej trochę przy drzwiach wejściowych do naszego domu. Wiele polskich gospodyń stosowało jeszcze dodatkowy trik ochronny: sypały sól w kątach każdego pomieszczenia, by wygonić stamtąd złe duchy i zadbać o dobrą energię.

Choć w dzisiejszych czasach mało kto wierzy w magię, są i tacy, którzy uparcie ją stosują. Przekonują przy tym, że magiczne rytuały na przyciąganie bogactwa działają i zapewniły im dobrobyt. Szczególnie prawo przyciągania zyskało w ostatnich latach ogromną popularność. Warto sprawdzić, czy i my nie zyskamy dzięki niemu szansy, by zmienić swoje życie na lepsze.

Źródło: Radio ZET

Nie przegap