Obserwuj w Google News

Bez tego nie poradzisz sobie w 2023 roku. Ważne słowa jasnowidzki

2 min. czytania
25.01.2023 09:26
Zareaguj Reakcja

Przepowiednia Aidy na 2023 rok powinna skłaniać do myślenia. Jeśli nie będziemy ostrożni, możemy teraz popełnić ogromny błąd.

instagram.com/aida_kosojan_przybysz_official
fot. instagram.com

Nie ulega wątpliwości, że nadchodzący rok będzie inny niż pozostałe. Wskazują na to zarówno horoskopy, jak i przepowiednie. Wizjonerzy przypisują szczególną wagę temu, że według astrologii chińskiej Nowy Rok upłynie pod opieką Królika. To zwierzę symbolizuje harmonię i łagodność, więc bez jego cech możemy sobie teraz nie poradzić w codziennym życiu. Aida Kosojan-Przybysz coraz częściej podkreśla, jak ważne jest unikanie stresu. Czym jednak jest dla nas prawdziwy spokój? Wiele osób może tego nie wiedzieć.

Wizjonerka odniosła się do tej kwestii w swojej najnowszej wypowiedzi. Zawarła w niej wskazówkę na temat tego, jak powinniśmy postępować w przyszłości, by nieszczęścia nas omijały.

Zobacz także: Po czym poznać, że ktoś kłamie? Wróżba tarota online

Przepowiednia jasnowidzki Aidy na koniec stycznia 2023 roku

Jasnowidz Gabriel w rozmowie z Radiem ZET zdradził niedawno, że w relacjach z ludźmi musimy zachować czujność. Aida Kosojan-Przybysz również wskazywała na ten problem - w 2023 roku powinniśmy tworzyć zgodne relacje z innymi, ale pamiętać o szacunku do siebie samych i zdrowym rozsądku. Toksycznym ludziom należy powiedzieć stanowcze "nie".

Oddychaj świeżym powietrzem. Nie pozwól toksycznym ludziom psuć powietrza pachnącego nadzieją i szacunkiem do samego siebie - pisała jasnowidzka.

Wizjonerka korzysta z intuicji, by tworzyć przepowiednie dotyczące energii dominujących w naszej relacji ze światem. Kiedy więc pojawia się zagrożenie, że inni zaczną zatruwać naszą przestrzeń, Aida podpowiada, co możemy z tym zrobić. W styczniu 2023 roku zasugerowała, byśmy pilnowali swoich granic. Jeśli ktoś chce zepsuć nam nastrój, nie powinniśmy mu na to pozwalać.

Redakcja poleca

Bez tego nie poradzisz sobie w 2023 roku. Ważne słowa jasnowidzki

W najnowszym wpisie jasnowidzki pojawiła się kolejna ważna sugestia. Dotyczy ona spokoju. Według Aidy okaże się on dla nas teraz szczególnie ważny. Jeśli nauczymy się nie dopuszczać do siebie negatywnych wpływów, a zamiast tego skoncentrujemy uwagę na tym, co daje nam nadzieję na przyszłość, będziemy mogli żyć w zgodzie ze sobą.

Spokój to oaza dobrych myśli, wdzięczności i uważności. Spokój to harmonia wewnętrzna, to słyszenie ciszy, która też jest muzyką. Muzyką, która gra w rytmie twojego serca - napisała wizjonerka.

W Roku Królika utrata wewnętrznego spokoju będzie oznaczała pojawienie się paraliżującego strachu. Może on przejąć nad nami panowanie, przez co staniemy się zależni od innych. Zaczniemy spełniać cudze potrzeby, by starać się o akceptację ze strony otoczenia, i zupełnie zapomnimy o sobie. Wszystkie przepowiednie dotyczące chińskiego Nowego Roku wskazują, by tego unikać. Warto pamiętać o tej przestrodze.

Zobacz także:  Sprawdź, czy partner jest ci wierny. Teraz możesz odkryć zdradę w kilka sekund

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!