Obserwuj w Google News

Masoni przepowiedzieli III wojnę światową. "Ateizm i barbarzyństwo"

2 min. czytania
18.11.2022 09:33
Zareaguj Reakcja

Jak będzie wyglądała III wojna światowa, jeśli kiedykolwiek do niej dojdzie? Masońska przepowiednia z XIX wieku brzmi zatrważająco. Wynika z niej bowiem, że ludzkość pokaże w tym konflikcie swoje najgorsze oblicze.

Albert Pike
fot. youtube.com

Przepowiednie dotyczące III wojny światowej wzbudzają dziś ogromne zainteresowanie. Chociaż bowiem jeszcze do niedawna nikt nie podejrzewał, że w dzisiejszych czasach na Ziemi może wybuchnąć krwawy konflikt, wydarzenia z 2022 roku zmusiły nas do tego, by nabrać czujności.

Odszukiwane są wizje poświęcone tematyce wojny i proroctwa wizjonerów, które mogą nas przygotować na to, co się wydarzy. Nie tylko Nostradamus przepowiadał III wojnę światową - wieszczyli to też duchowni, intelektualiści, a nawet podlaskie szeptuchy. W niektórych wizjach szczególną rolę odgrywa Polska, która ma zbawić inne narody.

Jak podaje kobieta.interia.pl, przekonani o nadejściu konfliktu zbrojnego byli także przedstawiciele ruchu masońskiego. Albert Pike zostawił po sobie proroctwo, które mrozi krew w żyłach.

Zobacz także: Najważniejsze wizje jasnowidzki Aidy na 2022 rok. Sprawdź, czy się spełniły

Masoni przepowiadają III wojnę światową. "Ateizm i barbarzyństwo"

Masońska przepowiednia Alberta Pike'a jest dziś niemal nieznana. Mężczyzna należał do kontrowersyjnego bractwa związanego z rozwojem duchowym. Podejrzewano go o satanizm, a także uczestnictwo w rytuałach i kontakt ze światem nadprzyrodzonym. Pike był jasnowidzem, który niezwykle szczegółowo opisał konflikt zbrojny w XXI wieku:

III wojna światowa będzie przepełniona rozlewem krwi. Wielu ludzi, rozczarowanych chrześcijaństwem, nie wiedząc, gdzie skierować swoje modły, przyjmie nauki Lucyfera, którego doktryna ujrzy wtedy światło dzienne. Efektem tego będzie ruch, który unicestwi nie tylko chrześcijaństwo, ale i ateizm - napisał mężczyzna w jednym z listów.

Jest to kolejna XIX-wieczna przepowiednia, która odnosi się do wybuchu wojny religijnej. Polski ksiądz opisał podobną wizję w księdze "Bój bezkrwawy". Twierdził, że w wyniku walk wyginie ludność na południu kraju.

Redakcja poleca

Albert Pike przepowiedział III wojnę światową. Mówił o barbarzyństwie

Masoński jasnowidz zobaczył brutalną wojnę, która przyniesie straszliwe konsekwencje. Jego zdaniem przedstawiciele poszczególnych religii będą mordować się nawzajem w imię wiary. Ostatecznie doprowadzi to do czegoś strasznego - mieszkańcy globu przestaną wyznawać jakiekolwiek religie i porzucą wszelkie zasady.

Wojna ta będzie wiodła takimi szlakami, by islam i państwo Izrael wzajemnie się unicestwiły. W tym czasie w innych krajach, podzielonych odnośnie tej sprawy pojawią się nihiliści i ateiści, którzy będą prowodyrami wielkiej katastrofy. Jej wynikiem będzie nasilony ateizm i barbarzyństwo - twierdził wizjoner.

Ateizm to odrzucenie wiary w istnienie Boga lub bogów, a nihilizm to z kolei odrzucenie wiary w ludzkość i jej dokonania. Z zapowiedzi Alberta Pike'a wynika, że nadejście III wojny światowej mogłoby oznaczać powrót do czasów barbarzyństwa.

Sądzicie, że to możliwe?

Zobacz także: Przerażająca wróżba polskiej tarocistki na jesień 2022 roku. Ludzie mogą uciekać z domów

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!