Obserwuj w Google News

Aida Kosojan-Przybysz poruszyła kontrowersyjny temat. Mocne słowa jasnowidzki

3 min. czytania
22.11.2022 09:25
Zareaguj Reakcja

Najsłynniejsza polska jasnowidzka wypowiedziała się na temat przemocy wobec dzieci. Jej słowa dają do myślenia.

Aida Kosojan-Przybysz
fot. instagram.com/@aida_kosojan_przybysz_official

Aida Kosojan-Przybysz jest jasnowidzką i prowadzącą kurs "Potęga obfitości". Pomaga ludziom w poznawaniu tajników rozwoju duchowego, a także uczy, jak zastosować tę wiedzę w codziennym życiu. Wykorzystuje swój dar, by wyczuwać aktualnie panującą energię, a następnie dostarcza wskazówek w sprawie tego, jak możemy ją wykorzystać. Najnowsza wypowiedź wizjonerki jest jednak inna niż wszystkie. Warto zwrócić uwagę na jej treść.

Zobacz także: Najważniejsze wizje jasnowidzki Aidy na 2022 rok. Sprawdź, czy się spełniły

Aida Kosojan-Przybysz poruszyła kontrowersyjny temat. Mocne słowa jasnowidzki

Rady Aidy często dotyczą spraw rodzinnych. Jasnowidzka niemal na każdym kroku podkreśla, że nasza więź z bliskimi decyduje o tym, jacy jesteśmy. Jej zdaniem rodzina wywiera ogromny wpływ na wyznawane przez nas poglądy i stosunek do samych siebie, co nie pozostaje bez znaczenia w naszym dążeniu do zdobycia szczęścia. Często to właśnie uzdrowienie relacji z członkiem rodziny lub przewartościowanie bolesnych wspomnień pomaga w pracy nad własnym charakterem.

Wizjonerka koncentruje się często na podkreślaniu, jak ważni są nasi przodkowie i najstarsi członkowie rodziny. Tym razem jednak podzieliła się swoją refleksją na temat najmłodszych. Z okazji Międzynarodowego Dnia Zapobiegania Przemocy Wobec Dzieci jasnowidzka postanowiła przedstawić własne zdanie.

Pamiętam czasy ze swojego dzieciństwa, kiedy podniesienie ręki na dziecko było normą, a słowo KARA budziło ogromny lęk. Niejedno dziecko wracając ze szkoły czuło niepewność, co danego dnia będzie się działo za zamkniętymi drzwiami jego domu... Ile dzieci przeżywa ten sam scenariusz dzisiaj? - zapytała.

Według Aidy jest to kwestia, która zasługuje na poważną refleksję. Zwróciła się do dorosłych:

Zanim podniesiesz rękę lub głos, wspomnij, jak się czułeś, gdy przemoc była używana wobec ciebie. Nie tylko uderzenie boli, słowa też ranią i prześladują nas przez całe życie. Popatrz na świat oczami bezbronnego dziecka - doradziła.

Jak twierdzi jasnowidzka, rodzice stosujący przemoc wobec swoich dzieci często sami byli skrzywdzeni w dzieciństwie. Aida uważa, że każdy z nich w swoim dorosłym życiu wciąż to pamięta. Jeśli więc stosują agresję wobec najmłodszych, stanowi to przejaw ich słabości.

Redakcja poleca

Jasnowidzka Aida o przemocy wobec dzieci

Warto przypomnieć, że na początku listopada Aida poruszyła tę kwestię przypominając, że każdy z nas ma w sobie wewnętrzne dziecko. Zdaniem jasnowidzki nie powinniśmy lekceważyć jego potrzeb. Zamiast tego musimy mieć świadomość, że pragnie cieszyć się życiem i kochać innych ludzi. Ilekroć o nim zapominamy, tracimy zdolność cieszenia się z małych rzeczy, więc stajemy się niezdolni do spełnienia swoich największych marzeń. W kontekście jej najnowszej wypowiedzi możemy więc stwierdzić, że każde skrzywdzone dziecko wyrasta na nieszczęśliwego dorosłego.

Internauci byli poruszeni wpisem wizjonerki. W komentarzach podzielili się własnymi przemyśleniami na ten temat:

Przepraszajmy swoje dzieci.
 
Dopiero po latach dopada taka refleksja, żal do siebie za brak cierpliwości.
 
Warto pracować nad sobą, uzdrawiać swoje zranienia - pisali.

Zgadzacie się z tym?

Zobacz także: Przerażająca wróżba polskiej tarocistki na jesień 2022 roku. Ludzie mogą uciekać z domów

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!