Obserwuj w Google News

Wróżby z kuli – sposób na poznanie przyszłości

2 min. czytania
Aktualizacja 05.02.2021
03.02.2021 16:04
Zareaguj Reakcja

Wróżby z kuli znane były już w zamierzchłych czasach. Początkowo przypisywano wizje dostrzegane w tafli wody, lustrze lub szkle siłom nieczystym. Współcześnie stały się sposobem na rozstrzyganie wielu problemów.

Szklana kula
fot. Shutterstock

Wróżby z kuli, podobnie jak inne metody poznania i zrozumienia przyszłości lub odpowiedzi na nurtujące nas pytania, stają się obecnie coraz bardziej popularne. Na czym polega wróżenie z kuli, czym różni się szklana kula do wróżenia od kryształowej, jak nauczyć się odczytywać wróżby z kuli samodzielnie i dzięki temu za darmo? Wszystkiego dowiesz się z naszego poradnika.

Czym są wróżby z kuli?

Krystalomancja, czyli wróżenie z kuli, to technika z pogranicza magii i wróżbiarstwa, która pomaga w przewidywaniu przyszłości i rozwiązywaniu teraźniejszych problemów. Wróżba z kuli nie jest jednak wyraźnym obrazem, ale jak podkreślają doświadczeni wróżbici, uaktywnieniem jedynie umiejętności drzemiących w człowieku. Dlatego, aby otrzymać rzetelną pomoc, warto skorzystać z usługi zaufanego krystalomanta. Trzeba bowiem pamiętać, że wróżby z kuli online mogą być przygotowane przez przypadkowego człowieka.

Wiele osób twierdzi, że sztuki wróżenia z kuli może nauczyć się każdy. Dla niektórych będzie to naturalne i łatwe, innym zajmie to znacznie więcej czasu, a będą i tacy, którzy nigdy nie posiądą tej umiejętności. Ważne jest to, aby oczyścić umysł, skoncentrować się i skupić. Warto zadbać też o odpowiedni nastrój, a także znaleźć miejsce, w którym nie będziemy się rozpraszać przedmiotami lub odgłosami. Najważniejsze są jednak regularne ćwiczenia. Na początku możemy mieć problem z odczytaniem i interpretacją obrazów. Wszystko przychodzi z czasem.

Zobacz także:  Tarot na 2021 rok dla wszystkich znaków zodiaku. W życiu Byków szykuje się rewolucja 

Szklana i kryształowa kula do wróżenia – czym wróżyć?

Wróżby z kuli, co oczywiste, nie mogą obyć się bez kuli, i to nie byle jakiej. Według tradycji najlepsze są kule wytworzone samodzielnie. Nie jest to jednak ani łatwe, ani konieczne. Obecnie w sklepach ezoterycznych możemy kupić dwa rodzaje kul:

  • kryształowe,
  • szklane.

Najbardziej wartościowa kryształowa kula do wróżenia wykonana jest z górskiego kryształu lub berylu. Jej tańszym i dużo popularniejszym odpowiednikiem są szklane kule.

Zobacz także:  O której godzinie powinieneś kłaść się do spania? Eksperci przekonują, że zależy to od znaku zodiaku

Jak wróżyć z kuli?

Wróżby nie wymagają konkretnego rodzaju kul, ale konieczne jest, by należycie o nie dbać. Jak wróżyć? Trzeba ładować je odpowiednią energią, a niektórzy wróżbici zalecają przed wróżeniem z kuli dokładne jej umycie i wypolerowanie. Tak przygotowana kula pomoże wydobyć nasze zdolności ezoteryczne.