Obserwuj w Google News

Ten jasnowidz przewidział wybuch w Bejrucie. Teraz przepowiada coś jeszcze gorszego!

2 min. czytania
05.08.2020 13:36
Zareaguj Reakcja

Wybuch w Bejrucie zaskoczył wszystkich, ale ten jasnowidz go przewidział. Teraz Wojciech Glanc mówi, że czeka nas coś gorszego.

Liban: wybuch w Bejrucie - policjant na tle dymu
fot. AP/Associated Press/East News (zdjęcie poglądowe)

Wiele osób uważa, że 2020 rok nie odpuszcza. Poza koronawirusem wydarzyło się też wiele innych tragedii. Wczoraj w Bejrucie doszło do wybuchu, wskutek czego wiele osób straciło życie, a tysiące zostało rannych. Okazuje się, że tym samym spełniają się wizje przewidujących przyszłość. Jeden z polskich jasnowidzów, Wojciech Glanc, na swoim koncie w serwisie YouTube, ogłosił, że jego wizja dotycząca wielkiego wybuchu właśnie się spełnia. Teraz przewiduje coś jeszcze gorszego.

Zobacz także: Wielkie miasto spłonie?! Jackowski miał nagłą przepowiednię! "To coś wydarzy się niebawem"

Wojciech Glanc przewidział wybuch w Bejrucie. Czeka nas coś gorszego!

Jasnowidz 1 sierpnia udostępnił transmisję, w której opowiadał o swojej wizji. Mówił w niej o potężnym wybuchu w jakiejś stolicy.

Redakcja poleca

Jak się okazuje, teraz jego słowa miały się spełnić właśnie w Bejrucie. 

Niestety jest mi bardzo przykro powiedzieć, że moja przepowiednia niestety się sprawdziła - powiedział w najnowszym nagraniu.

Dalej niestety opowiedział o swoich odczuciach. Jasnowidz ma wrażenie, że ten wybuch nie jest końcem katastrof, które będą miały miejsce w najbliższym czasie. 

To nie jest jeszcze koniec. (...) Niestety z tego się wywiąże troszeczkę więcej problemów tego typu. To nie jest pierwszy i to nie jest ostatni wybuch. (...) Nie wydaje mi się, żeby to był naturalny wybuch - dodał na temat Bejrutu. 

Internauci w komentarzach dziękuję jasnowidzowi za prawdę, którą przekazuje. Niektórzy piszą nawet, że przechodzą im ciarki po plecach. Trzeba przyznać, że jego wizja brzmi przerażająco.

Zobacz także: Jackowski ma przerażającą wizję! "Światu zagraża poważna wojna"

Oglądaj

Pożar Notre Dame zdaniem wielu był początkiem wielkich katastrof. Zobaczcie, jak to miejsce wygląda dziś, po roku od tragedii.