Obserwuj w Google News

Ważne słowa jasnowidzki na lato 2022 roku. Mówi o "trójkącie mocy"

2 min. czytania
01.07.2022 11:50
Zareaguj Reakcja

Aida Kosojan-Przybysz poruszyła na swoim instagramowym profilu temat, który skłania do refleksji. Wypowiedziała się o relacji człowieka z ciałem.

Kobieta
fot. Shutterstock

Aida to najsłynniejsza jasnowidzka w naszym kraju. Popularność zyskała nie tylko dzięki sprawdzającym się przepowiedniom, lecz także jako prowadząca kurs "Potęga obfitości". Uczy na nim prawd związanych z rozwojem duchowym i pokazuje, jak posługiwać się m.in. prawem przyciągania.

Niedawno wypowiedziała się na temat tego, co powinniśmy zrobić, by poczuć się szczęśliwym. Jej słowa są ważne i zaskakujące, bo odnoszą się do rzadko dziś podejmowanej kwestii.

Zobacz także: Jak przyciągnąć miłość w czerwcu 2022 roku? Wykorzystaj ten rytuał

Ważne słowa jasnowidzki na lato 2022 roku. Mówi o "trójkącie mocy"

W dzisiejszych czasach większość ludzi żyje w biegu. Myślą o pracy, obowiązkach i problemach do rozwiązania. Kiedy mają wolną chwilę, skupiają się na przeżywaniu własnych emocji. Brakuje im czasu na to, by zwrócić uwagę na potrzeby swojego ciała i wsłuchać się w to, co stara się ono przekazać poprzez ból, dyskomfort czy inne objawy.

Choć coraz częściej pojawia się problem schorzeń psychosomatycznych, a więc takich, które wynikają z problemów z psychiką, wciąż bardzo rzadko mówi się o sygnałach, jakie wysyła nasz organizm. Najczęściej są one ignorowane.

Osoby zainteresowane jogą czy rozwojem duchowym w trakcie medytacji uczą się na nowo zauważać swoje ciało. Można stworzyć z nim relację także podczas ćwiczeń albo aktywności ruchowych, takich jak np. taniec. Pozwalają one nauczyć się, co oznaczają wysyłane przez ciało komunikaty i w jaki sposób możemy na nie odpowiedzieć, by poczuć się lepiej. Według jasnowidzki Aidy nawiązanie więzi ze swoim ciałem jest kluczowe na drodze do szczęścia.

Ciało jest domem naszej duszy. To bardzo ważne, byśmy miały wewnętrzną harmonię pomiędzy duszą, rozumem i ciałem. Zawsze mówię, że to jest "trójkąt mocy". Jeżeli jest zachowana pomiędzy nimi równowaga, pozwala to być szczęśliwym i spokojnym - stwierdziła.
Redakcja poleca

Wizja Aidy na lato 2022 roku. Zaleca, by popracować nad relacją z ciałem

Wizjonerka podjęła ten temat w ramach swojego kursu "Potęga obfitości". Jej zdaniem dzięki temu, że obdarzymy swoje ciało opieką i uczuciem, zyskamy wewnętrzną moc.

Ono pragnie. Ono czuje. Ono cierpi. Ono boli. Ono smakuje. Ono nosi. Ono widzi. Ono daje. Ono rodzi. Ono żyje. Ono umiera. Ono - ciało. Pragnie od ciebie szacunku, akceptacji i miłości - napisała jasnowidzka.

Warto poświęcić chwilę na refleksję nad tymi słowami. Aida urodziła się w 1969 roku, a w marcu tego roku została babcią maleńkiej Józi. Wygląda jednak niezwykle młodo, posiada zadbane i zdrowe ciało. Ma także ciepłe usposobienie, pełne spokoju. Z pewnością wiele kobiet chciałoby prezentować się tak jak ona. Aby to osiągnąć, wystarczy poświęcić czas na zadbanie o siebie.

Zamierzacie to zrobić?

Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!