Obserwuj w Google News

Tarot tygodniowy na 28.09-5.10 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

4 min. czytania
25.09.2020 11:56
Zareaguj Reakcja

Karta tarota dla twojego znaku na kolejny miesiąc podpowie, co teraz będzie dla ciebie ważne. Potraktuj ją jako wskazówkę mówiącą, gdzie teraz powinieneś skierować swoje przemyślenia. Który obszar życia będzie miał największe znaczenie dla poszczególnych znaków? Tarot na tydzień 28.09-5.10 2020 wszystko wam wyjaśni!

tarot
fot. Shutterstock

Która spośród Wielkich Arkan jest ci teraz przypisana i co to oznacza? Dowiedz się, jak postępować w tym miesiącu, żeby mieć z tego największe korzyści. Znajdź kartę, która wróży na ten miesiąc przyszłość dla twojego znaku!

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop miłosny na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Redakcja poleca

Tarot tygodniowy - Baran

Baran - twoja karta tarota to SŁOŃCE. Odzyskasz utraconą pewność siebie i poczujesz przypływ nowej siły. Zauważysz, że sprawy przyjmują bardzo optymistyczny obrót. Jeśli miałeś/aś wcześniej poczucie, że twoje otoczenie nie do końca się z tobą liczy, teraz poczujesz, że to się zmieniło. Karta tarota Słońce to oznaka nowej nadziei.

Tarot tygodniowy - Byk

Byk - twoja karta tarota to ŚWIAT. Karta tarota Świat przypomina, by nie trzymać się kurczowo przeszłości i dostrzec możliwości, które są dopiero przed nami. Symbolicznie zamykasz jakiś cykl i zamiast ciągle rozpamiętywać to, co zostawiasz za sobą, wyciągnij z tego lekcję. W twoim życiu niedługo rozpocznie się nowa historia i może przynieść ogromne sukcesy. Jednak stanie się tak tylko wtedy, kiedy zachowasz otwartość umysłu!

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalnego Byka? Jest na to sposób!

Tarot tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta - twoja karta tarota to GŁUPIEC. Z dobrym nastawieniem wyruszasz w jakąś nową drogę i najlepiej zrobisz zachowując się tak, jakby nie było to dla ciebie nic wielkiego. Udawaj, że to zwykły spacerek w nieznanej okolicy, nie bierz też żadnego bagażu z przeszłości. Karta tarota Głupiec wskazuje na to, że najlepiej dla ciebie będzie teraz bawić się wszystkim, czym się zajmujesz. Także pracą!

Tarot tygodniowy - Rak

Rak - twoja karta tarota to UMIARKOWANIE. Najwięcej teraz osiągniesz zachowując równowagę ciała i umysłu. Miej w sobie spokój, akceptację i cierpliwość, a nic nie zepsuje teraz twojego nastroju. Jeśli chcesz przyciągać dobre zdarzenia, zachowaj otwartość i nie oceniaj ludzi. Karta tarota Umiarkowanie wskazuje na poszukiwanie porozumienia, a także zgody - jeśli w twoim życiu obecny jest jakiś konflikt, możesz go teraz zakończyć.

Tarot tygodniowy - Lew

Lew - twoja karta tarota to SIŁA. Odkryjesz w sobie przypływ nowej energii, tak silnej, że odczujesz to nawet w ciele. Twoja atrakcyjność wzrośnie, zaczniesz działać na ludzi jak magnes. Karta tarota Siła wskazuje na to, że możesz zacząć wzbudzać w kimś bardzo duże pożądanie. Czy masz ochotę na płomienny romans? Uważaj jedynie na konflikty, bo łatwo cię teraz sprowokować.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Lwa? Rozpal jego płomień!

Tarot tygodniowy - Panna

Panna - twoja karta tarota to CESARZ. Masz kontrolę nad swoim otoczeniem i możesz narzucić mu swój punkt widzenia, więc jeśli chcesz wprowadzić w swoim otoczeniu jakieś zmiany, zrób to teraz. Pamiętaj jednak, że inni ludzie patrzą na to, co robisz. Zastanawiają się, jakie masz intencje i czy działasz we wspólnym, czy tylko we własnym interesie. Karta tarota Cesarz przypomina, by dbać także o innych.

Tarot tygodniowy - Waga

Waga - twoja karta tarota to SĄD OSTATECZNY. Znajdujesz się w momencie przejścia pomiędzy bolesną przeszłością a szansą na to, by wszystko się ułożyło. Nie wracaj do dawnego bólu, wyciągnij z niego wnioski i uwolnij się. Rozpoczyna się w twoim życiu jakaś nowa historia i karta tarota Sąd Ostateczny mówi, byś zaufał/a swojej intuicji. Podpowie ci, co masz dalej zrobić.

Tarot tygodniowy - Skorpion

Skorpion - twoja karta tarota to PUSTELNIK. Początek jesieni wpłynie na ciebie w taki sposób, że zapragniesz się wycofać i przemyśleć sprawy w samotności. Nikomu nie musisz się z tego tłumaczyć. Im więcej czasu poświęcisz teraz rozmyślaniom i medytacji, tym lepiej zrozumiesz sytuację, w jakiej się znajdujesz. Karta tarota Pustelnik zachęca, by spędzić kilka dni z dala od ludzi. 

Tarot tygodniowy - Strzelec

Strzelec - twoja karta tarota to RYDWAN. Po jakimś okresie rozważań nad tym, co należy zrobić, nareszcie ruszysz do przodu. I zrobisz to bardzo szybko! Dzięki tej pewności siebie i wierze w to, co robisz, wywołasz podziw u innych. Karta tarota Rydwan pozwala optymistycznie myśleć o przyszłości i zapowiada czas pełen ruchu, zmian na lepsze, podróży. Możliwe, że pojawi się nowa miłość!

Tarot tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec - twoja karta tarota to ŚMIERĆ. W tym tygodniu zakończy się coś, co już od pewnego czasu ci nie służyło, ale chociaż wywoła to lekkie ukłucie żalu, przede wszystkim stanie się zapowiedzią jakiejś większej, niemal rewolucyjnej zmiany. Karta tarota Śmierć wskazuje na to, że w tym tygodniu coś umrze i się odrodzi w zupełnie innej formie. Ty też przejdziesz głęboką transformację. 

Tarot tygodniowy - Wodnik

Wodnik - twoja karta tarota to SPRAWIEDLIWOŚĆ. Pamiętaj, że nasze działania przynoszą konsekwencje i każdy jest karany bądź nagradzany za to, co robi. Jak traktujesz bliskich ludzi? Czy sprawiedliwie ich oceniasz? Karta tarota Sprawiedliwość mówi także o tym, że jeśli miałeś ostatnio dobre intencje i nikomu nie zrobiłeś krzywdy, nie masz się czym martwić. Wszystko będzie dobrze.

Tarot tygodniowy - Ryby

Ryby - twoja karta tarota to KOŁO FORTUNY. Do twojego życia zbliża się jakaś nagła zmiana, na którą nie masz wpływu. Coś, co jest ci przeznaczone, stanie się w tym tygodniu i jedyne, co możesz teraz zrobić, to zaufać mądrości Wszechświata, że prowadzi cię w odpowiednim kierunku. Nawet jeśli w pierwszym odruchu tego nie zrozumiesz, karta tarota Koło Fortuny wskazuje, że to najbliższe wydarzenie będzie działać dla twojego najwyższego dobra.

Dowiedz się, ile tak naprawdę masz lat!

Ile tak naprawdę lat ma twoja dusza? Koniecznie to sprawdź