Obserwuj w Google News

Tarot na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

6 min. czytania
21.08.2020 10:23
Zareaguj Reakcja

Karta tarota dla twojego znaku na kolejny miesiąc podpowie, co teraz będzie dla ciebie ważne. Potraktuj ją jako wskazówkę mówiącą, gdzie teraz powinieneś skierować swoje przemyślenia. Który obszar życia będzie miał największe znaczenie dla poszczególnych znaków? Tarot na wrzesień 2020 wszystko wam wyjaśni!

karty tarota
fot. Shuttertock

Która spośród Wielkich Arkan jest ci teraz przypisana i co to oznacza? Dowiedz się, jak postępować w tym miesiącu, żeby mieć z tego największe korzyści. Znajdź kartę, która wróży na ten miesiąc przyszłość dla twojego znaku!

Tarot na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Tarot na wrzesień 2020 - Baran

Baran - twoja karta tarota to GŁUPIEC. To bardzo pozytywna wróżba! Oznacza, że w twoim życiu rozpocznie się teraz nowy etap i jesteś zachęcany do tego, aby wejść w niego z uśmiechem i w pełnym zaufaniu. Nie bój się podejmować ryzyka! Głupiec tylko pozornie jest zupełnie beztroski. Ma za sobą bardzo długą drogę i chociaż porzucił bagaż, który dotychczas dźwigał, ma w pamięci wszystkie nauki. Odważnie idź ku temu, na czym ci zależy. Dobrze jest wierzyć, że Wszechświat jest po naszej stronie.

Tarot na wrzesień 2020 - Byk

Byk - twoja karta tarota to ŚMIERĆ. Za sprawą Urana stacjonującego w twoim znaku przechodzisz w tym roku bardzo głęboką transformację i musisz sobie radzić z nagle zachodzącymi zmianami. Latem wszystko działo się szybko, a teraz poczujesz, że trzeba zwolnić i nareszcie wszystko przemyśleć. Śmierć w tarocie oznacza odrodzenie i porzucenie tego, co było. To wewnętrzny proces polegający na rezygnacji ze wszystkiego, co nam już nie służy. W twoim przypadku to przekonania na temat twój i bliskich ci osób. Co musisz zmienić w swoim myśleniu o nich?

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalnego Byka? Jest na to sposób!

Tarot na wrzesień 2020 - Bliźnięta

Bliźnięta - twoja karta tarota to KSIĘŻYC. W nadchodzącym miesiącu z zaskoczeniem zauważysz, że cała twoja rzeczywistość składa się z tajemnic i fantazji. Niemal codziennie będziesz się przekonywał, że nic nie jest takim, jakim się wydaje. Sekrety zaczną wychodzić na jaw, szczególnie podczas nowiu i pełni Księżyca. Odkryjesz wiele prawd, które wcześniej z jakiegoś powodu nie mogły do ciebie dotrzeć. Jednocześnie odrobinę się rozmarzysz i spędzisz mnóstwo czasu tylko w swojej głowie - wspominając, co było, albo fantazjując o tym, co może się stać. Wykorzystaj później swój zdrowy rozsądek, żeby ułożyć na podstawie tych odkryć logiczny plan.

Tarot na wrzesień 2020 - Rak

Rak - twoja karta tarota to ŚWIAT. W tym miesiącu zapowiada się dla ciebie zakończenie jakiegoś ważnego cyklu. Odebrałeś jakąś lekcję i jesteś gotowy, aby iść dalej. Wszechświat chce zwrócić twoją uwagę na ogrom otaczających cię możliwości. Świat jest wielki, pełen interesujących ludzi i wspaniałych miejsc. Nie skupiaj się na tym, co chce się zakończyć. Jeśli zauważasz przed sobą tylko jedną osobę, przegapiasz otaczającą się obfitość. Świat mówi, abyś spróbował poszukać dla siebie nowych szans, rozejrzał się wokół i dostrzegł coś, co cię zachwyci.

Tarot na wrzesień 2020 - Lew

Lew - twoja karta tarota to CESARZOWA. Miniony miesiąc bardzo pomógł Lwom w odzyskaniu poczucia własnej wartości i odważnego wyznaczania granic. Lwy były królami, a poczucie siły dawały im kły i pazury. W tym miesiącu nadal będą rządzić, jednak teraz zaczną tego doświadczać w energii kobiecej. Poczują się twórcze, płodne i zauważą, że ludzie zaczynają do nich lgnąć. To będzie dla Lwa miesiąc ważnego odkrycia - można być na tronie, a jednocześnie opiekować się innymi i mieć dla nich dobre serce. W naturalny sposób wykorzystacie we wrześniu swoją siłę do tego, by uczynić świat piękniejszym. A to piękno odbije się w waszych oczach.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Lwa? Rozpal jego płomień!

Tarot na wrzesień 2020 - Panna

Panna - twoja karta tarota to MAG. Nareszcie! Panny czekały na taki moment od dawna. Teraz przyszedł już czas, by manifestować swoje pragnienia. Wasz urodzinowy miesiąc będzie bardzo szczęśliwy. Nauczycie się panować nad swoimi myślami w taki sposób, by pomogły wam w spełnianiu życzeń. Jest takie powiedzenie: "Jakie myśli, takie życie". Uświadomicie to sobie w tym miesiącu z całą siłą. Zainteresujcie się tzw. prawem przyciągania. Zrozumiecie, co możecie zrobić, aby wpłynąć na bieg wypadków. Wieczorami zacznijcie medytować. To będzie wspaniały miesiąc!

Tarot na wrzesień 2020 - Waga

Waga - twoja karta tarota to SIŁA. Twoja dusza i ciało zaczynają mieć przeciwne pragnienia i twoim zadaniem jest teraz zintegrować te jakości. Jak to ze sobą połączyć? Nie próbuj walczyć ze swoim otoczeniem poprzez narzucanie swoich rządów. Jeśli chcesz dominować, osiągniesz to poprzez spokój i opanowanie. Zachowuj się wobec ludzi w serdeczny sposób i nikogo nie strasz. Nawet jeśli przez chwilę poczujesz się w tym miesiącu jak Lew, musisz pamiętać, że nim nie jesteś. Nie przechwalaj się pazurami, których nie masz. Wywyższając się nad innych doprowadzisz do tego, że spadniesz na sam dół. Traktuj innych z szacunkiem, a może sami oddadzą ci kontrolę.

Tarot na wrzesień 2020 - Skorpion

Skorpion - twoja karta tarota to UMIARKOWANIE. Nic nie powinno być w tym miesiącu ważniejsze dla Skorpiona niż zachowanie spokoju i anielskiej cierpliwości. Czy masz w sobie wiarę i zaufanie, że wszystko się jakoś ułoży? Jeżeli nie - skąd ta niepewność? Twoje sprawy wyklarują się pod koniec jesieni, jednak już teraz dobrze będzie nastawić się odpowiednio. Masz tendencję do zamartwiania się tym, co sobie wyobrażasz, a nie tym, co się naprawdę wydarzyło. Wytwarzasz w ten sposób bardzo stresującą atmosferę i wokół ciebie zostaje coraz mniej ludzi... Zacznij brać pod uwagę fakty, a nie wizje. A nade wszystko zaakceptuj to, że nie na wszystko w życiu masz wpływ.

Tarot na wrzesień 2020 - Strzelec

Strzelec - twoja karta tarota to CESARZ. W tym miesiącu nabierzesz poczucia, że masz kontrolę nad wszystkim i wszystkimi. Będziesz chciał, aby każdy dopasowywał się do twojej woli - i zaczniesz to sobie tłumaczyć w taki sposób, że przecież to ty chcesz dla wszystkich najlepiej. Twoje ego na cały miesiąc przejmie panowanie nad sercem i na koniec miesiąca możesz być zdziwiony, że aż tak bardzo zapomniałeś o tym, co wcześniej czułeś... Ten proces w jakimś stopniu pomoże ci odzyskać poczucie własnej wartości po wcześniejszych rozczarowaniach, ale pamiętaj, aby nie przesadzić z tym chłodem. W twojej naturze tkwi radość dziecka! Zadbaj o to, żeby czasem sobie odpuścić.

Tarot na wrzesień 2020 - Koziorożec

Koziorożec - twoja karta tarota to KAPŁANKA. Koziorożce we wrześniu będą widziały i rozumiały o wiele więcej niż inni. Arcykapłanka podpowiada, aby nie zdradzać się ze swoją wiedzą i w spokoju obserwować, co dalej się wydarzy. Wasza mądrość i intuicja będą w tym miesiącu odsłaniały przed wami kulisy każdej istotnej dla was sprawy. Wrzesień nie jest jednak czasem na działanie. Nie wykonujcie żadnych ruchów. Pozwólcie, by to ludzie przychodzili do was i słuchajcie, zamiast mówić.

Tarot na wrzesień 2020 - Wodnik

Wodnik - twoja karta tarota to WISIELEC. Wodnik będzie miał w tym miesiącu poczucie, że utknął w miejscu i nie może się ruszyć! To jednak tylko przykre złudzenie. Energia karty Wisielca wyjaśnia swoje pozytywne znaczenie dopiero po jakimś czasie. Odpowiada za sytuacje, w których się zatrzymaliśmy i nie jesteśmy w stanie niczego zmienić. Jedyne, co możemy zmienić, to nasza perspektywa oglądu sprawy. Kiedy to zrobimy, pojawia się olśnienie. We wrześniu zrozumiecie coś, co pozwoli wam niedługo wprowadzić w życie przełomowe zmiany.

Tarot na wrzesień 2020 - Ryby

Ryby - twoja karta tarota to SPRAWIEDLIWOŚĆ. Czeka was miesiąc, w którym ci, którzy zasługują na nagrodę, zostaną nagrodzeni, a ci, którzy muszą ponieść karę, w żaden sposób nie będą w stanie przed nią uciec. Każdy w waszym otoczeniu otrzyma to, na co zasługuje. Wy jednak za wszelką cenę będziecie się starali kogoś bronić i udowadniać sobie, że kara dla tej osoby była niesprawiedliwa. Poczekajcie do końca września i przyjrzyjcie się dokładnie całej sytuacji. Może czegoś wcześniej nie zauważyłeś?

Dowiedz się, ile tak naprawdę masz lat!

Ile tak naprawdę lat ma twoja dusza? Koniecznie to sprawdź