Obserwuj w Google News

Tarot na sierpień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

6 min. czytania
15.07.2020 15:45
Zareaguj Reakcja

Karta tarota dla twojego znaku na kolejny miesiąc podpowie, co teraz będzie dla ciebie ważne. Potraktuj ją jako wskazówkę mówiącą, gdzie teraz powinieneś skierować swoje przemyślenia. Który obszar życia będzie miał największe znaczenie dla poszczególnych znaków? Tarot na sierpień 2020 wszystko wam wyjaśni!

talia tarota
fot. Shutterstock

Która spośród Wielkich Arkan jest ci teraz przypisana i co to oznacza? Dowiedz się, jak postępować w tym miesiącu, żeby mieć z tego największe korzyści. Znajdź kartę, która wróży na ten miesiąc przyszłość dla twojego znaku!

Tarot na sierpień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Redakcja poleca

Tarot na sierpień 2020 - Baran

Baran - twoja karta tarota to MAG. Czujesz się teraz w pełni sobą i masz w sobie mnóstwo inicjatywy. Patronuje ci Mars, twoja planeta opiekuńcza, która pozostanie w twoim znaku przez całe lato. Odkrywasz swój potencjał we wszystkich dziedzinach życia. Mag doskonale wie, czego chce i zna każdy możliwy sposób, by to osiągnąć. Nie musi zdawać się na pomoc innych - zna swoje talenty i wierzy w to, że wszystko mu się uda. Masz w tym miesiącu szansę na nowy początek, wprowadzenie w życie planów, do których wcześniej brakowało ci energii. W miłości - wiele magii. Sprawisz ją sam! Nie bój się odważnie wypowiadać przed sobą, o czym marzysz. Bądź przekonany, że się to spełni.

Tarot na sierpień 2020 - Byk

Byk - twoja karta tarota to WIEŻA. Chociaż cenisz sobie spokój, w tym miesiącu będzie ci go brakowało. Wszystko za sprawą Urana w twoim znaku, który wytwarza rewolucyjne zmiany i kruszy struktury znajdujące się na niestabilnych podstawach. Cokolwiek w twoim życiu było oparte na kłamstwie, w tym miesiącu się rozpadnie. Jeżeli byłeś oszukiwany, dowiesz się o tym. Jeśli sam kłamałeś dla własnych korzyści - teraz zostaniesz na tym przyłapany. Uran nie toleruje niczego, co nie jest autentyczne. Dobra wiadomość jest jednak taka, że te burzliwe przemiany nie muszą wcale oznaczać końca żadnej z ważnych dla ciebie relacji. Z całą pewnością będziesz jednak musiał dokonać w nich pewnego przewartościowania.

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalnego Byka? Jest na to sposób!

Tarot na sierpień 2020 - Bliźnięta

Bliźnięta - twoja karta tarota to UMIARKOWANIE. Możesz być w tym miesiącu lekko zniecierpliwiony. Jakieś sprawy się przedłużają, opóźniają się plany... Jednak wszechświat ci teraz podpowiada, żeby podejść do tego z łagodnością. Traktuj innych i siebie wyrozumiale. Warto, żebyś docenił spokój, który się właśnie pojawił. To, że wszystko przybiera tak wolny obrót, jest dla ciebie sygnałem, że nie jesteś jeszcze gotowy na kolejny etap. Odpocznij, idź na spacer, ciesz się obecnością bliskich i rodziny. Nie musisz pędzić cały czas. Masz jeszcze możliwość, żeby przemyśleć swoje plany na resztę roku. Czy na pewno chcesz pozostać w tym związku? Czy jesteś zadowolony ze swojej obecnej pracy? Czy możesz sobie pozwolić na relaks, czy żyjesz w wiecznym stresie?

Tarot na sierpień 2020 - Rak

Rak - twoja karta tarota to ŚMIERĆ. Nie powinieneś się obawiać tej karty. Powinieneś się nią cieszyć! Karta Śmierci w tarocie to głęboka wewnętrzna transformacja, dzięki której tracimy to, co nam już nie służy. Chociaż część rozstań może być dla ciebie bolesna, możesz pozwolić sobie na nadzieję na przyszłość. Wiele problemów już nie wróci, a po nich pozostanie wolna przestrzeń do wypełnienia zupełnie nowymi doświadczeniami. Otwórz się na myśl, że twoje dalsze losy wcale nie muszą zależeć od tego, co już posiadasz. Jakie to uczucie?

Tarot na sierpień 2020 - Lew

Lew - twoja karta tarota to KOŁO FORTUNY. W życiu Lwów w czasie ich urodzin szykują się wielkie zmiany. Nareszcie uwolnisz się od wszystkiego, co do tej pory cię ograniczało i ciągnęło w dół. Kiedy Koło Fortuny się kręci, w naszym życiu zamyka się jakiś cykl i otwiera nowy. Oznacza to, że odrobiliśmy jakąś lekcję i teraz czeka nas następna. A może nagroda za poprzednią? Nigdy nie wiesz, co tym razem przyniesie ci los, jednak jednego możesz być pewien - Koło Fortuny zawsze nam sprzyja. W ciągu ubiegłych tygodni wylałeś wiele łez i Koło Fortuny to dla ciebie sygnał, że wszechświat zadziałał w twojej sprawie.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Lwa? Rozpal jego płomień!

Tarot na sierpień 2020 - Panna

Panna - twoja karta tarota to PAPIEŻ. Sierpień będzie dla Panny czasem ponownego ustalania reguł. Karta Papież sugeruje, że rozważysz obowiązujące w twoim życiu zasady. Jak traktują cię inni? Czy są wobec ciebie pomocni i lojalni? Czy możesz liczyć na opiekę tych, którzy to zadeklarowali? Część z Was - Panny, które są w związkach - zacznie się w tym miesiącu zastanawiać nad małżeństwem. Porozmawiajcie z partnerem, jakie macie wyobrażenia na temat wejścia w ten etap życia. Być może myślicie tak samo i warto coś z tym zrobić... albo macie całkowicie przeciwne wizje i nagle zrozumiesz, że nigdy nie weźmiecie ślubu.

Tarot na sierpień 2020 - Waga

Waga - twoja karta tarota to KOCHANKOWIE. Niepewność w miłości to coś, co znasz z codziennego życia - od zawsze masz problem z podejmowaniem stanowczych decyzji w romansach... Cały ten miesiąc upłynie ci pod znakiem pytania, czy relacja, w której się obecnie znajdujesz, to prawdziwa miłość, czy jedynie iluzja. Jak możesz się o tym przekonać? Kochankowie z tej karty dostali od niebios bardzo silną więź, wspierającą pojawiające się między nimi uczucie, jednak wiedzą, że wymaga ono pracy i zaangażowania. Czy masz ochotę tę pracę wykonać? Czy widzisz zaangażowanie drugiej strony?

Tarot na sierpień 2020 - Skorpion

Skorpion - twoja karta tarota to CESARZ. Nie będzie wielką przesadą stwierdzenie, że twoi bliscy sobie teraz bez ciebie nie poradzą. Możesz nie zdawać sobie z tego sprawy, jednak jesteś dla kogoś istotnym oparciem. Postaraj się nie być szorstki i dominujący, kiedy odkryjesz, że ktoś jest teraz od ciebie słabszy i zależy od twojej pomocy... Jeśli okażesz empatię, zaskarbisz sobie czyjąś wdzięczność na długie lata. Nie irytuj się, kiedy inni są zagubieni, i nie próbuj ich kontrolować. Nawet jeśli w tym miesiącu zawsze będziesz mieć rację, lepiej nikogo z tego powodu nie poniżać. Lada moment możesz się potknąć. Chcesz mieć do kogo się zwrócić po pomoc, prawda?

Tarot na sierpień 2020 - Strzelec

Strzelec - twoja karta tarota to GŁUPIEC. Ach, błogie lato! Nawet jeśli masz jakieś zmartwienia, długo przy tobie nie zostają, bo twoja ognista natura raduje się wszystkimi przyjemnościami wakacji. Nie chcesz teraz słyszeć o obowiązkach czy podejmować poważnych decyzji. Niezależnie od wieku potrafisz się teraz cieszyć jak dziecko i wiesz, że wszystkim wokół bardzo się to podoba. Twoi przyjaciele potrzebują twoich żartów o wiele bardziej, niż są w stanie to przyznać. Możesz być teraz jedynym powodem, dla którego ktoś się w tym miesiącu uśmiecha. Zostaniesz z tego powodu doceniony.

Tarot na sierpień 2020 - Koziorożec

Koziorożec - twoja karta tarota to PUSTELNIK. W tym miesiącu lekko się wycofasz ze swoich relacji z ludźmi, żeby w spokoju przemyśleć, co się dla ciebie liczy. Nawet jeśli w każdy weekend będzie można cię zobaczyć na jakiejś imprezie i cały czas będziesz z kimś randkować, mimo wszystko spędzisz sierpień w lekkim wycofaniu. Zastanawiasz się poważnie, co dalej robić. Pojawiły się pytania, na które nie potrafisz odpowiedzieć sobie od razu. Poczytaj! Zainspiruj się czymś, poszukaj odpowiedzi tam, gdzie normalnie byś ich nie szukał.

Tarot na sierpień 2020 - Wodnik

Wodnik - twoja karta tarota to SŁOŃCE. Odwaga i optymizm! W sierpniu Wodniki mają szansę zyskać bardzo pozytywne podejście do świata. Czyżby spełniały się jakieś twoje pragnienia? A może zwyczajnie udało ci się znaleźć powody, żeby doceniać każdy dzień? Karta Słońce oznacza, że potrafimy czerpać radość z najdrobniejszych gestów i maleńkich zdarzeń. Jednym z nich może być poznanie tej osoby, na którą od dawna czekałeś... Nie siedź w domu w słoneczne dni. Wychodź na spacer i szukaj szczęścia. Uśmiechnie się do ciebie.

Tarot na sierpień 2020 - Ryby

- twoja karta tarota to GWIAZDA. Gwiazda to karta nadziei i wyjścia z choroby. Jeśli miałeś w sobie żal albo pokonywałeś jakieś trudności, w tym miesiącu nareszcie odzyskasz wiarę, że wszystko się ułoży. Aktywnie poszukuj czegoś, co może cię teraz uzdrawiać. Pamiętaj też o tych małych, codziennych krokach - woda zamiast kawy, spacer zamiast jazdy autobusem, zdrowe odżywianie. Możesz w tym miesiącu poczuć w sobie harmonię, jednak pod warunkiem, że dusza i ciało będą dla ciebie równie ważne.

Dowiedz się, ile tak naprawdę masz lat!

Ile tak naprawdę lat ma twoja dusza? Koniecznie to sprawdź