Obserwuj w Google News

Tarot na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

5 min. czytania
16.09.2020 11:36
Zareaguj Reakcja

Karta tarota dla twojego znaku na kolejny miesiąc podpowie, co teraz będzie dla ciebie ważne. Potraktuj ją jako wskazówkę mówiącą, gdzie teraz powinieneś skierować swoje przemyślenia. Który obszar życia będzie miał największe znaczenie dla poszczególnych znaków? Tarot na październik 2020 wszystko wam wyjaśni!

karty tarota
fot. Shutterstock

Która spośród Wielkich Arkan jest ci teraz przypisana i co to oznacza? Dowiedz się, jak postępować w tym miesiącu, żeby mieć z tego największe korzyści. Znajdź kartę, która wróży na ten miesiąc przyszłość dla twojego znaku!

Tarot na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop miłosny na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Redakcja poleca

Tarot na październik 2020 - Baran

Baran - twoja karta tarota to KSIĘŻYC. Październik będzie dla ciebie miesiącem, w którym niewiele wydarzy się w rzeczywistości, a bardzo dużo w wyobraźni. Cofający się w twoim znaku Mars nie pozwala na to, byś wprowadzał teraz jakieś zmiany, ale skłania cię do przemyśleń nad tym, co chciałbyś zrobić ze swoim życiem. Karta tarota Księżyc wskazuje na to, że w tym miesiącu dowiesz się, za czym najbardziej tęsknisz i odczujesz to w sobie bardzo mocno. Intuicja podpowie ci, gdzie masz tego szukać. Pilnuj, by nie pomylić jej z fantazjami...

Tarot na październik 2020 - Byk

Byk - twoja karta tarota to WIEŻA. Świat, jaki dotychczas znałeś, w tym miesiącu się skończy. Zajdą tak wielkie zmiany, że nie poznasz już swojej rzeczywistości. Będą to zdarzenia nagłe, niespodziewane i gwałtowne. Karta tarota Wieża informuje, że coś, co jest dla ciebie istotne, jest zbudowane na kłamstwie albo na bardzo kruchych fundamentach i niedługo będziesz musiał patrzeć na to, jak runie. Nie próbuj temu zapobiec, bo nie masz na to wpływu. Obserwuj, co się dzieje, i zastanów się nad tym, czy będziesz chciał to odbudować.

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalnego Byka? Jest na to sposób!

Tarot na październik 2020 - Bliźnięta

Bliźnięta - twoja karta tarota to CESARZ. Możesz sprawić, że wszystko w twoim otoczeniu będzie wyglądało dokładnie tak, jak chcesz. Masz możliwość rządzić swoim życiem i tym, co się na nie składa. Ludzie też ci się podporządkują. Jednak karta tarota Cesarz przestrzega przy tym jednocześnie, by nie narzucać nikomu swojej woli w sposób agresywny lub pozbawiony szacunku. Skoro będziesz w tym miesiącu obdarzony tak wielką mocą, że będziesz w stanie wywierać wpływ na innych, postaraj się wykorzystać to w dobrym celu.

Tarot na październik 2020 - Rak

Rak - twoja karta tarota to SĄD OSTATECZNY. Październik to dla ciebie czas podsumowania, wyciągania wniosków, wyznaczania nagród i kar. Karta tarota Sąd Ostateczny mówi ci o tym, abyś spróbował ocenić, co jest teraz dla ciebie dobre, a co przestało ci służyć i powinieneś odejść. Wsłuchaj się w swój głos wewnętrzny, dlatego że twoi przewodnicy będą starali się ci przekazać jakieś ważne informacje. Jeśli nie wiesz, czy powinieneś pozostać w jakiejś relacji, czy ją zakończyć, duchowi opiekunowie skontaktują się z tobą w tej sprawie poprzez twoją intuicję. Nasłuchuj!

Tarot na październik 2020 - Lew

Lew - twoja karta tarota to KOŁO FORTUNY. To zapowiedź nadchodzących zmian, które są nam pisane. Zdaj się na działanie sił wyższych, bo Wszechświat pracuje teraz dla twojego najwyższego dobra. W tym czasie możesz odpuścić sobie wszelkie działania. Trwa boska interwencja, na którą będziesz musiał zareagować dopiero w przyszłym miesiącu. Pozwól, by teraz wszyscy wokół byli aktywni - a ty jedynie obserwuj. Karta tarota Koło Fortuny przynosi ci dar, który będziesz musiał teraz rozpoznać. 

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Lwa? Rozpal jego płomień!

Tarot na październik 2020 - Panna

Panna - twoja karta tarota to RYDWAN. Sprawy w twoim życiu nabiorą tempa. Karta tarota Rydwan zapowiada przyspieszenie, nowe wiadomości i zbliżające się szanse, które będziesz musiał szybko uchwycić w dłonie i wykorzystać. Działaj w tym miesiącu zdecydowanie, z pewnością siebie i wewnętrznym przekonaniem, że wszystko ci się uda. Karta zapowiada same sukcesy! Samotne Panny mogą w tym miesiącu poznać nowego mężczyznę.

Tarot na październik 2020 - Waga

Waga - twoja karta tarota to MAG. W miesiącu, w którym czeka cię nów Księżyca w twoim znaku, karta tarota Mag stara ci się uświadomić, jak wiele zależy od twojego nastawienia. Sam wybór pomiędzy optymistyczną i pesymistyczną postawą wywrze ogromny wpływ na twoje życie. Mag informuje cię o tym, że twoje myśli mają teraz siłę sprawczą i masz moc zmieniania rzeczywistości. Co chcesz teraz osiągnąć? Co chciałbyś stworzyć? Uważaj na swoje lęki, bo mogą się zmaterializować. Nie myśl o nich.

Tarot na październik 2020 - Skorpion

Skorpion - twoja karta tarota to ŚWIAT. Karta tarota Świat chce przypomnieć Skorpionom, które zamartwiają się właśnie tym, że coś w ich życiu postanowiło się zakończyć, że jest to jednocześnie otwarcie nowego etapu w ich życiu. Zapowiedź nowego, lepszego początku ma wam uświadomić, że nie powinniśmy kurczowo trzymać się tego, co musi odejść. Za rogiem czeka na was coś, co jest wam teraz o wiele bardziej potrzebne! Nie przegapcie tego, odwracając się za siebie.

Tarot na październik 2020 - Strzelec

Strzelec - twoja karta tarota to KAPŁAN. Czas zastanowić się nad tym, jakie znaczenie w twoim życiu ma działanie boskich sił i jak traktujesz swoje przeznaczenie. Karta tarota Kapłan pyta także o to, jakie wyznajesz zasady. Czeka cię test, wywołany nowymi okolicznościami. Kapłan sugeruje, byś postąpił zgodnie ze swoimi najgłębszymi przekonaniami i nie poddawał się wpływom doradców. Działaj zgodnie z tym, w co wierzysz.

Tarot na październik 2020 - Koziorożec

Koziorożec - twoja karta tarota to UMIARKOWANIE. Zapowiada się spokojny miesiąc, w którym uda wam się utrzymać równowagę pomiędzy potrzebami serca i umysłu. Karta tarota Umiarkowanie przyniesie wam łagodność i poczucie zadowolenia z siebie, a także z tego, co dzieje się w waszym otoczeniu. Nic nie będzie was teraz denerwować ani smucić. Cierpliwie zaczekacie na efekty swojej pracy, nie będziecie wracać do bolesnych wspomnień, pozostaniecie "tu i teraz" i stwierdzicie, że jest wam po prostu dobrze.

Tarot na październik 2020 - Wodnik

Wodnik - twoja karta tarota to GŁUPIEC.  Karta tarota Głupiec zachęca cię do tego, by wyruszyć w nową podróż, nie oglądając się za siebie. Zostaw za sobą bagaż i zaufaj, że lepiej patrzeć w przyszłość niż cokolwiek rozpamiętywać. Ciesz się tym, co widzisz po drodze i miej w sobie pełną otwartość na wszystko, co możesz teraz napotkać. Nowa miłość? Praca? Szansa, by zrobić coś szalonego? Zaryzykuj! Nie myśl teraz o konsekwencjach.

Tarot na październik 2020 - Ryby

Ryby - twoja karta tarota to CESARZOWA. Przepowiada ona miesiąc pełen obfitości, w którym będziesz się karmić owocami wyrosłymi z nasion, które wcześniej zasiałeś/aś. W twoim życiu narodzi się coś nowego - relacja, projekt, pomysł - co dostarczy ci przyjemności z życia i sprawi, że poczujesz się przez nie rozpieszczany/a. Dla kobiet karta Cesarzowa jest zapowiedzią wzrostu atrakcyjności i pewności siebie. Co ważne, poczujecie, że wypiękniałyście w sposób naturalny, bo wasz blask bije z wnętrza. Nie potrzebujecie wcale wizyty u fryzjera ani nowych ciuchów. Macie w sobie kobiecą moc!

Dowiedz się, ile tak naprawdę masz lat!

Ile tak naprawdę lat ma twoja dusza? Koniecznie to sprawdź