Obserwuj w Google News

Tarot na 2021 rok dla wszystkich znaków zodiaku. W życiu Byków szykuje się rewolucja

4 min. czytania
16.12.2020 15:50
Zareaguj Reakcja

Karta tarota dla twojego znaku na 2021 rok podpowie, co teraz stanie się dla ciebie ważne. Potraktuj ją jako wskazówkę mówiącą, gdzie teraz powinieneś skierować swoje przemyślenia. Który obszar życia będzie miał największe znaczenie dla poszczególnych znaków? Sprawdź!

Karty tarota
fot. Shutterstock

Która spośród Wielkich Arkan jest ci teraz przypisana i co to oznacza? Dowiedz się, jak postępować w tym roku, żeby mieć z tego największe korzyści. Poznaj kartę, która wróży przyszłość dla twojego znaku na 2021 rok!

Zobacz także: Karty tarota - znaczenie i interpretacja wszystkich kart. Dowiedz się, co oznaczają

Tarot na 2021 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz, jaką podpowiedź mają dla ciebie karty tarota. Co wydarzy się w ciągu najbliższych 12 miesięcy?

Tarot na 2021 rok - Baran

Odkryjesz swój potencjał we wszystkich dziedzinach życia. Mag w tarocie doskonale wie, czego chce i zna każdy możliwy sposób, by to osiągnąć. Nie musi zdawać się na pomoc innych - zna swoje talenty i wierzy w to, że wszystko mu się uda. Masz szansę na nowy początek, wprowadzenie w życie planów, do których wcześniej brakowało ci energii. Baranie, tak trzymaj!

Tarot na 2021 rok - Byk

Chociaż cenisz sobie spokój, w tym roku będzie ci go brakowało. Karta Wieża przepowiada wiele burzliwych zdarzeń. Wszystko za sprawą Urana w twoim znaku, który wytwarza rewolucyjne zmiany. Cokolwiek w twoim życiu było oparte na kłamstwie, w ciągu kilku następnych miesięcy się rozpadnie. Będziesz musiał dokonać wielu przewartościowań, drogi Byku

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalnego Byka? Jest na to sposób!

Tarot na 2021 rok - Bliźnięta

Twoją kartą tarota na ten rok jest Sąd Ostateczny, symbolizujący ostateczne rozstrzygnięcia w najważniejszych dla ciebie sprawach. Karta zachęca do tego, byś słuchał swojej intuicji i nie przeceniał możliwości swojego intelektu. Czasem serce potrafi doradzić nam mądrzej niż rozum. Bliźniaku, ufaj swoim przeczuciom.

Tarot na 2021 rok - Rak

Wisielec przepowiada, że na pewien czas możesz stanąć w miejscu. Zastanów się, czy nie ma w twoim życiu czegoś, co powstrzymuje cię przed działaniem. Czy przypadkiem nie poświęcasz się dla nikogo za bardzo, drogi Raku? Uważaj, by nie paść w tym roku ofiarą manipulacji. Nie ufaj nikomu, kto zdaje się rzucać słowa na wiatr.

Tarot na 2021 rok - Lew

Karta Papież sugeruje, że rozważysz teraz obowiązujące w twoim życiu zasady. Jak traktują cię inni, Lwie? Czy są wobec ciebie pomocni i lojalni? Czy możesz liczyć na opiekę tych, którzy to zadeklarowali? Jeśli jest w twoim życiu ktoś, kto odnosi się do ciebie w sposób pozbawiony szacunku lub lekceważy twoje odczucia, w 2021 roku zupełnie odbierzesz mu możliwość kontaktu.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Lwa? Rozpal jego płomień!

Tarot na 2021 rok - Panna

Karta tarota Gwiazda przepowiada rychły powrót do zdrowia, odzyskanie nadziei i uleczenie złamanego serca. 2021 będzie dla ciebie rokiem uzdrawiającym, pozwalającym na to, by po prostu w spokoju cieszyć się życiem. Latem możesz niespodziewanie się zakochać. Pozwól sobie na to, droga Panno.

Redakcja poleca

Tarot na 2021 rok - Waga

Twoja karta tarota na 2021 rok to Śmierć. Wago, nie bój się jej! Śmierć w tarocie oznacza transformację i odrodzenie. W tym roku wiele stracisz, ale dzięki temu zaczniesz od nowa. Pozbędziesz się wszystkiego, co ci już nie służy. Zaczniesz cieszyć się życiem! 

Tarot na 2021 rok - Skorpion

Zdarzenia, na które czekasz, opóźnią się o kilka miesięcy. Świadczy o tym karta Umiarkowanie. Pamiętaj, Skorpionie, że to nie jest niczyja wina! Twoja niecierpliwość może zranić bliskich, którzy poczują się nie tylko niesłusznie oskarżani, lecz także niedocenieni. Bądź milszy dla innych, a czas spędzany na oczekiwaniu stanie się o wiele przyjemniejszy.

Tarot na 2021 rok - Strzelec

Odkryjesz w tym roku wiele tajemnic i zaczniesz się interesować tym, jakie sekrety skrywają przed światem twoi najbliżsi. Możesz wtedy przyłapać kogoś na oszustwie. Drogi Strzelcu, powstrzymaj się przed pochopnymi ocenami! Zapytaj tę osobę, jakie miała motywacje. Wtedy wszystko zrozumiesz. Zaufaj karcie Księżyc.

Tarot na 2021 rok - Koziorożec

W twoich sprawach miłosnych szykuje się przełomowy czas - mówi karta Kochankowie. Koziorożce w parach czekają nowe, nieznane doświadczenia, które bardzo zbliżą was do ukochanej osoby. Single odkryją, że w uczuciach szukają zupełnie innych przeżyć niż takich, o jakich myślały do tej pory.

Tarot na 2021 rok - Wodnik

Twoja karta na 2021 rok to Cesarz. Osiągniesz wszystkie zamierzone cele i zapanujesz nad swoimi sprawami w takim stopniu, że o nic nie będziesz musiał się martwić. Uważaj jednak, żeby nie popaść w pychę. Możesz czasem kontrolować bieg zdarzeń, ale nie ludzi w swoim otoczeniu, Wodniku.

Tarot na 2021 rok - Ryby

W tym roku czeka cię sporo niespodziewanych zmian. Przepowiada ci je karta Koło Fortuny. Wiele spraw ułoży się zupełnie inaczej niż zakładałeś, jednak po pewnym czasie odkryjesz, że otwiera to dla ciebie nowe możliwości - takie, o których wcześniej nie miałeś nawet odwagi marzyć. Zaufaj losowi, a wspaniale się tobą zaopiekuje, droga Rybo.

Zobacz także: Horoskop partnerski. Te znaki zodiaku tworzą najbardziej dobrane pary