Obserwuj w Google News

Słońce - znaczenie i interpretacja karty tarota. Co oznacza karta tarota Słońce?

2 min. czytania
Aktualizacja 09.09.2020
09.09.2020 14:56
Zareaguj Reakcja

Karta tarota Słońce to spełnienie naszych pragnień. Przeczytaj, co chce ci przekazać!

karta tarota słońce
fot. Shutterstock

Karty tarota wyjaśniają nam, w jaki sposób powinniśmy rozumieć sytuację, w której się znajdujemy i co możemy zrobić, aby postąpić jak najlepiej. Opisują dostępne możliwości, dają nam rady i przestrogi. Co mówi nam karta tarota Słońce?

Zobacz także: Karty tarota - znaczenie i interpretacja wszystkich kart. Dowiedz się, co oznaczają

Karta tarota: Słońce. Znaczenie i interpretacja 

Karta tarota Słońce to jedna z najpozytywniejszych kart w całej talii. Kiedy pojawia się w rozkładzie jako odpowiedź na nasze pytanie, możemy mieć pewność, że wszystko będzie dobrze. Słońce w tarocie mówi o spełnionych pragnieniach, radości z życia, sukcesach i cieszeniu się nimi. Informuje o zwycięstwie. Mówi, że mamy prawo być z siebie dumni. Światło Słońca odsłania przed naszą świadomością istotną wiedzę i pozwala na przełomowe odkrycia, dzięki którym będziemy mogli uniknąć ciemnych, mrocznych doświadczeń. Karta zapewnia blask, ale także go chroni przed negatywnymi wpływami. Sugeruje, by celebrować każdą chwilę, bez oglądania się na to, czy komuś to przeszkadza. Jeśli nasze szczęście nikogo nie krzywdzi, to dlaczego mamy się z nim nie obnosić? Co takiego złego jest w pewności siebie? Karta Słońca mówi o tym, że osoba znajdująca się w jej energii ma dobre, wielkie serce, jest szczera i obdarza wszystkich wokół pozytywną energią. Działa jak magnes na tych, którzy mają odwagę być szczęśliwi, a onieśmiela tych, którzy wybrali smutek. Karta wskazuje na kogoś o silnej osobowości, kto spełnia własne pragnienia, jest pełen życia, wiecznie czuje się młody i gotowy do działania, umie cieszyć się jak dziecko jednocześnie zachowując zdrowy rozsądek. Słońce to archetyp zodiakalnego Lwa.

Redakcja poleca

Karta tarota Słońce - co oznacza w miłości?

Karta Słońca w uczuciach niesie ogromną nadzieję. Mówi o szczęśliwym związku i pozwala na planowanie wspólnej przyszłości. W relacji będzie teraz wiele radości, sielankowe chwile. Zaplanujcie razem podróż w ciepłe kraje, wybierzcie się gdzieś tylko dla zabawy, czerpcie z życia, dostarczajcie sobie jak najwięcej powodów do uśmiechu. Wasza miłość jest czysta, macie wobec siebie dobre intencje i możecie na siebie liczyć. Możesz mieć pewność, że partner jest z tobą szczery i nie ma nic do ukrycia.

Karta Słońce jako rada

Spójrz na świat niewinnymi oczami dziecka i przypomnij sobie, jak czułeś się w dzieciństwie. Jakie są twoje najszczersze pragnienia? Mogą się teraz spełnić, jeden po drugim, jeśli tylko zachować dziecinny zachwyt nad życiem. Nie zapominaj nigdy o tym, aby czuć się wdzięcznym za to, co cię spotyka. Odczuwaj rozkosz. Szukaj w życiu nie tylko pracy i obowiązków, ale i zabawy. Otaczaj się wszystkim, co daje ci lekkość i ciepło. Czy jesteś dla innych źródłem światła? Czy inni są nim dla ciebie?

Sprawdź, czy należysz do starych, doświadczonych dusz i znasz prawdę o rzeczywistości:

Ile tak naprawdę lat ma twoja dusza? Koniecznie to sprawdź