Obserwuj w Google News

Sąd Ostateczny - znaczenie i interpretacja karty tarota. Co oznacza karta tarota Sąd Ostateczny?

3 min. czytania
09.09.2020 15:43
Zareaguj Reakcja

Karta Sąd Ostateczny to w tarocie inaczej karta Zmartwychwstania. Przeczytaj, co chce ci przekazać!

karta tarota sąd ostateczny
fot. Shutterstock

Karty tarota wyjaśniają nam, w jaki sposób powinniśmy rozumieć sytuację, w której się znajdujemy i co możemy zrobić, aby postąpić jak najlepiej. Opisują dostępne możliwości, dają nam rady i przestrogi. Co mówi nam karta tarota Sąd Ostateczny?

Zobacz także: Karty tarota - znaczenie i interpretacja wszystkich kart. Dowiedz się, co oznaczają

Karta tarota: Sąd Ostateczny. Znaczenie i interpretacja 

Karta tarota Sąd Ostateczny to zmartwychwstanie, zaczynanie od nowa, nowa szansa. Udało nam się wyjść z trudnego etapu w życiu i jest on już teraz zamknięty, a my mamy za zadanie podsumować go i wyciągnąć wnioski na przyszłość. Otrzymaliśmy ratunek od Wszechświata, możemy ułożyć swoje sprawy. W naszym życiu ma teraz miejsce przełom, bo rozpoczynamy nowy cykl życia, zamykając poprzedni. Sąd Ostateczny to jedna z najbardziej oczyszczających kart, pozwala odejść od tego, co już nas nie karmi. Umożliwia wybaczenie, zapomnienie krzywd, przebudzenie do nowego rozdziału w życiu. Jak chcemy go przeżyć? Zastanówmy się nad tym rozważnie właśnie teraz, kiedy czujemy, że jesteśmy chronieni przez wyższe siły. To, co rozpoczniemy w tym momencie życia, będzie trwało jeszcze długo. Co to ma być? Jakie przesłanie ma dla nas Wszechświat w tym szczególnym momencie przejścia? Karta mówi, by go nasłuchiwać i być ze sobą szczerym. W ciągu najbliższych kilku tygodni należy wprowadzić do codzienności zmiany, które mają dać nam lepsze życie. Sąd ostateczny odradza pochopne ocenianie sprawy, o którą pytamy, a zamiast tego zaprasza do głębszego rozważenia jej. Mówi, że jeśli uda nam się pojąć tę kwestię głębiej, wyjdzie to nam na dobre.

Redakcja poleca

Karta tarota Sąd Ostateczny - co oznacza w miłości?

Karta Sąd Ostateczny w uczuciach oznacza przełomowy moment, w którym należy dokonać podsumowania tego, co dotychczas wydarzyło się w relacji, i podjąć decyzję. Czy lepiej się rozstać, czy pozostać? Zbliża się moment, który będzie oczyszczeniem dla obu stron. W związkach mówi o dojrzałości i akceptacji. Dla osoby samotnej Sąd Ostateczny stanowi wskazówkę, by zwrócić się do swojego wnętrza i zapytać o przewodnictwo. Wszechświat chce pomóc w odnalezieniu miłości, więc podpowie, co należy zrobić, aby ją spotkać. Sąd Ostateczny jest też symbolicznym przedstawieniem takich chwil, w których widzimy sprawy dokładnie takimi, jakie są. To czas po tym, kiedy rozpadły się wszelkie iluzje, a kłamstwa wyszły na jaw. Umiemy teraz spojrzeć na drugiego człowieka, sprawiedliwie go oceniając. My też doświadczamy głębokiej przemiany, wywołanej tym, że udało nam się zrozumieć sens ważnej dla nas historii.

Karta tarota Sąd Ostateczny jako rada

W najbliższym czasie możesz znaleźć coś, co stanie się dla ciebie szczególnie cenne, czego brakowało ci od dawna. Wszechświat cię obserwował i dostrzega, czego najbardziej teraz potrzebujesz. Musisz uważnie się rozglądać, by tego nie przegapić. Nasłuchuj swojego wewnętrznego głosu i zauważaj znaki, bo nasi przewodnicy mówią do nas cały czas! Usłysz przesłanie, z jakim do ciebie przychodzą. Notuj w pamiętniku, medytuj nad tym. Tam będzie się dla ciebie zawierała wskazówka na najbliższą przyszłość. Idą zmiany na lepsze. Zaufaj im!

Sprawdź, czy należysz do starych, doświadczonych dusz i znasz prawdę o rzeczywistości:

Ile tak naprawdę lat ma twoja dusza? Koniecznie to sprawdź