Obserwuj w Google News

Rydwan - znaczenie i interpretacja karty tarota. Co oznacza karta tarota Rydwan?

2 min. czytania
Aktualizacja 04.09.2020
04.09.2020 13:52
Zareaguj Reakcja

Karta Rydwan to w tarocie symbol naszej życiowej drogi. Przeczytaj, co chce ci przekazać!

karta tarota rydwan
fot. Shutterstock

Karty tarota wyjaśniają nam, w jaki sposób powinniśmy rozumieć sytuację, w której się znajdujemy i co możemy zrobić, aby postąpić jak najlepiej. Opisują dostępne możliwości, dają nam rady i przestrogi. Co mówi nam karta tarota Rydwan?

Zobacz także: Karty tarota - znaczenie i interpretacja wszystkich kart. Dowiedz się, co oznaczają

Karta tarota: Rydwan. Znaczenie i interpretacja 

Karta tarota Rydwan jest najczęściej przedstawieniem mężczyzny prowadzącego rydwan ciągnięty przez dwa konie lub sfinksy - jeden z nich jest biały, a drugi czarny. Ma to symbolizować dwoistość ludzkiej natury, jej ciemną i jasną stronę. Mężczyzna na karcie wyznaczył sobie cel i z zaangażowaniem do niego dąży, jednak aby go osiągnąć, musi utrzymać w ryzach prowadzące go zwierzęta. Karta Rydwan jest bardzo dynamiczna, mówi o godzeniu ze sobą przeciwności i zrobieniu poważnego kroku do przodu. Zwiastuje sukces, ale jednocześnie przestrzega przed tym, by się nim zbytnio nie pysznić ani nie cieszyć przedwcześnie. Przynosi dobre wiadomości, powodzenie, ruch. Jednocześnie mówi nam o tym, że wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za to, jak wygląda nasze życie i to my wyznaczamy mu cel. Rydwan to informacja dla nas, że mamy wszystko, czego potrzebujemy, aby wieść życie na wymarzonym przez nas poziomie. Jedyne, nad czym musimy przy tym zapanować sami, to nasza silna wola. W momencie nagłych, szybkich, a czasem i niezapowiedzianych zmian, o jakich mówi ta karta, ważne jest to, abyśmy umieli odpowiednio na nie zareagować - zgodnie z tym, jaki mamy światopogląd i w co tak naprawdę wierzymy. Rydwan to połączenie wielkiej energii z myślą i uczuciem. Mówi o aktywności, inicjatywie.

Redakcja poleca

Karta tarota Rydwan - co oznacza w miłości?

Karta Rydwan w uczuciach symbolizuje męską energię, inicjatywę, zdecydowanie, dążenie do kontaktu. Mężczyzna znajdujący się w energii tej karty bardzo niedługo prześle nam wiadomość. Rydwan mówi o związkach, które są nam przeznaczone na życiowej ścieżce, jednak możemy sami wywierać na nie wpływ. Czasem wskazuje też na to, że powinniśmy zostawić za sobą coś, co należy już do przeszłości i odważnie rozpocząć kolejny etap naszego życia. Życie pędzi! My też nie powinniśmy stać w miejscu.

Karta tarota Rydwan jako rada

Nie czekaj dłużej i rozpocznij nowy etap. Zgromadź w sobie całą potrzebną ci energię, przypomnij sobie wszystko, co powinieneś wiedzieć o własnej wartości i odważnie sięgnij po to, czego potrzebujesz. Jesteś w stanie zapanować nad biegiem zdarzeń, jeśli będziesz skoncentrowany na celu. Nie pozwalaj, by twoje myśli i popędy tobą sterowały. Będziesz musiał teraz zaryzykować albo ktoś w twoim życiu zaryzykuje coś dla ciebie. Przewidywany efekt tych działań jest pozytywny.

Sprawdź, czy należysz do starych, doświadczonych dusz i znasz prawdę o rzeczywistości:

Ile tak naprawdę lat ma twoja dusza? Koniecznie to sprawdź