Obserwuj w Google News

Krzysztof Jackowski przepowiedział III wojnę światową. Według niego 2020 to dopiero początek!

2 min. czytania
10.07.2020 15:29
Zareaguj Reakcja

Jasnowidz Jackowski postanowił podzielić się z fanami swoją najnowszą wizją. Większość będzie przerażona, tym co zobaczył.

jasnowidz jackowski
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Krzysztof Jackowski to jeden z najbardziej znanych polskich jasnowidzów. Już nie raz przepowiadał, co stanie się w naszym kraju, a także na świecie.

Od jakiegoś czasu znany jasnowidz prowadzi serię live streamingów, w których odpowiada na pytania swoich fanów. Jego ostatnie nagranie jest przerażające.

Jackowski zapowiada III wojnę światową pod koniec 2020 roku

W swoim filmie z 7 lipca 2020 roku jasnowidz stwierdził, że na świecie pod koniec 2020 roku może wybuchnąć III wojna światowa. Tragiczne wydarzenia mają wydarzyć się głównie na Bliskim Wschodzie, gdzie od jakiegoś czasu trwają przygotowania do działań wojennych.

Nie ulega dla mnie wątpliwości, że obecna sytuacja to jest przygotowanie do działań wojennych. To ma się wydarzyć - mówiłem o tym już kilka lat wcześniej - w rejonie Bliskiego Wschodu. Uważam, że Iran jest poważnie zagrożony i uważam, że Iran już teraz jest w jakiś sposób atakowany. Obawiam się także, że nasz kraj może być punktem pewnego desantu, który będzie służył obcej armii do pewnych działań na odległość - powiedział Jackowski na nagraniu.

Okazuje się, że Krzysztof mówił, o tym już parę lat temu. Według niego największe media na świecie nie podejmują tego tematu.

Ja to mówiłem już od kilku lat. Ma się to wydarzyć w rejonie bliskiego wschodu. Uważam, że Iran jest bardzo poważnie zagrożony. Już w obecnej chwili (tylko mass media to przemilczają) Iran jest w jakiś sposób atakowany. Nie tylko Iran, ale także cała sytuacja na Bliskim Wschodzie jest w tej chwili w wielkim zagrożeniu - zaznaczył słynny jasnowidz.

Według jasnowidza konflikt zbrojny największych mocarstw jest już bardzo blisko.

Ja powiem Państwu tak: mówiąc o słowie desant, kojarzy mi się wchód Polski, ale nie oznacza to, że będzie dotyczyło to Rosji. Ale wschód Polski! - powiedział przerażonym widzom Krzysztof.

Oglądaj

Co sądzisz o przerażającej wizji Jackowskiego?

Zobacz także: Tajemnice Fatimskie to jedne z najbardziej przerażających przepowiedni. Okazuje się, może ich być więcej