Obserwuj w Google News

Przerażająca przepowiednia siostry Łucji na 2023 rok. Czy czeka nas III wojna światowa?

2 min. czytania
04.10.2022 09:22
Zareaguj Reakcja

Czy w 2023 roku wybuchnie wojna? Jeżeli tak się stanie, Polska odegra w niej ważną rolę. Przepowiednia Łucji dos Santos mrozi krew w żyłach.

III wojna światowa
fot. Shutterstock

Portugalska wizjonerka w swojej przepowiedni na nadchodzący czas poświęciła zaskakująco dużo uwagi zbliżającej się wojnie. Wspomniała też o tym, jaka przyszłość czeka nasz kraj. Czy Polska ma się czego obawiać?

Zobacz także: Zbliża się najmroczniejsze zjawisko tej jesieni. Astrologowie ostrzegają przed jego wpływem

Przerażająca przepowiednia siostry Łucji na 2023 rok. Czy czeka nas III wojna światowa?

Siostra Łucja jako dziecko była świadkiem objawień w Fatimie. Ukazała jej się Matka Boska, a wydarzenie to Kościół uznał za prawdziwe. Wokół doświadczenia dziewczynki i jej rodzeństwa krąży mnóstwo legend - podobno niedługo po objawieniu w okolicy wystąpiło wiele nadprzyrodzonych zjawisk, a Słońce zaczęło wirować. Wiadomo też, że odkąd Łucja wybrała życie zakonnicy, zaczęły ją nawiedzać wizje dotyczące przyszłości. Były one tak trafne, że kobieta stała się znana na całym świecie.

Przed śmiercią wypowiedziała swoją ostatnią wizję dotyczącą przyszłości. Zawarła w niej informacje na temat tego, co wydarzy się w kolejnych latach. Jeśli jej zapowiedzi spełnią się w 2023 roku, z całą pewnością mamy się czego obawiać. Według Łucji rozpocznie się bowiem III wojna światowa - Rosja zaatakuje Chiny, a walka między państwami doprowadzi do globalnych zniszczeń. Użyta zostanie broń jądrowa. Wiele państw, takich jak Szwajcaria, Niemcy, Holandia, Dania czy północne Włochy, nie przetrwa czekających nas zdarzeń.

Kataklizmy wywołają panikę i tyle nieszczęść, że dalsze prowadzenie działań wojennych będzie niemożliwe. Nie pojawią się jednak od razu i z takim samym nasileniem. Będziemy mieli do czynienia z ruchami skorupy ziemskiej, powoli nasilającymi się aż do niezwykle gwałtownych wstrząsów. Będą one przybierały na sile, aż wulkany zaczną wybuchać - przepowiedziała zakonnica.
Redakcja poleca

Rola Polski podczas III wojny światowej. Przepowiednia Łucji dos Santos

Według portugalskiej wizjonerki jedynym krajem, który uniknie zniszczeń w tych przerażających okolicznościach, będzie Polska. Siostra Łucja uważała bowiem, że to naród wybrany.

Od Polski zależeć będzie przyszłość Europy. W niej rozpocznie się odrodzenie świata przez ustrój, który stworzy - przez nowe prawa, zgodne z prawem Bożym. Polska w swoich granicach będzie realizo­wać prawo Boże, gdyż dość zaznała krzywd, niesprawiedli­wości, zbrodni i bezprawia - twierdziła Łucja dos Santos.

Nasz kraj po III wojnie światowej ma się stać liderem politycznym i zbudować dom braterstwa dla wszystkich narodów. Oznacza to, że przygarnie skrzywdzonych i potępionych, nie odrzucając nikogo. Jeśli przepowiednia się sprawdzi, Polska stworzy więc wielki kraj chrześcijański. Wierzycie, że tak może się stać?

Zobacz także: Tarot online - wróżba za darmo

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!