Obserwuj w Google News

To najbardziej trafna przepowiednia dotycząca koronawirusa. Zdradza, co czeka nas w przyszłości

2 min. czytania
19.05.2020 10:44
Zareaguj Reakcja

To najpewniejsza przepowiednia o koronawirusie i COVID-19. Amerykańska medium, zdradziła, co jeszcze nas czeka.

Fiolka z napisem COVID-19 leży na magicznej księdze z czarami
fot. Shutterstock

Baba Wanga, Nostradamus, a nawet Jackowski... Wielu jest lub było jasnowidzów, których słowa wskazują nam dziś, że koronawirus miał nadejść. Żadna z tych przepowiedni nie była jednak tak trafna jak to, co przewidziała Sylvia Browne. Amerykańska medium i parapsycholog wiedziała, że koronawirus nadejdzie i dokładnie opisała jego skutki, a przede wszystkim objawy wywołanej przez niego choroby COVID-19. Zdradziła też, co czeka nas w przyszłości. 

Zobacz także: Krzysztof Jackowski miał przerażającą wizję. "Boję się swojej przepowiedni" 

Przepowiednia o koronawirusie. Sylvia Browne wie, co nas czeka

Sylvia Browne w 2007 roku wydała książkę "Co nas czeka?". Medium zmarła w 2013 roku, jednak teraz jej słowa zyskują potwierdzenie.

Redakcja poleca

Okazuje się, że to właśnie ona najtrafniej przewidziała i opisała, że w 2020 roku nadejdzie pandemia koronawirusa, a także opisała dokładnie objawy wywołanej nim choroby COVID-19.

Około 2020 roku ostra, przypominająca zapalenie płuc choroba rozprzestrzeni się po świecie, atakując płuca i oskrzela, nie poddając się żadnej znanej terapii - napisała.

Jasnowidzka miała jednak dla nas także dobre wieści. Okazuje się, że choroba przeminie i długo nie będziemy skazani na jej powrót

Niemal równie zagadkowy jak sama choroba będzie fakt, że zniknie ona równie nagle, jak się pojawiła, zaatakuje ponownie po dziesięciu latach, a potem zniknie całkowicie - dodała.

My czujemy się przekonani. Zwłaszcza, że zdecydowanie jest to najpewniejsza przepowiednia dotycząca koronawirusa, jaka ujrzała światło dzienne.

Zobacz także: Przerażająca przepowiednia Jackowskiego dla Warszawy! Co wg jasnowidza czeka stolicę?

Koronawirus w Nowym Jorku sieje spustoszenie. Miasto, które do tej pory tętniło życiem, dziś wygląda jak wymarłe. Ten widok przypomina filmy postapokaliptyczne.