Obserwuj w Google News

Przepowiednia na 2021 rok mrozi krew w żyłach. Czekają nas niespodziewane skutki pandemii!

2 min. czytania
10.06.2020 08:58
Zareaguj Reakcja

Ta przepowiednia może skłonić do myślenia bardzo wiele osób. Sprawdźcie co dokładnie stanie się 2021 roku.

przepowiednia
fot. Shutterstock

Wielu wróżbitów oraz duchownych postanowiło przepowiedzieć przyszłość. Rok 2020 jest znacznie bardziej zaskakujący niż wcześniejsze lata i zdecydowanie bardziej liczymy na to, że przepowiednie na kolejne lata będą znacznie łagodniejsze.

Swoją przepowiednią postanowił podzielić się jeden kaznodzieja, który jest pastorem w Odkupionym Chrześcijańskim Kościele Bożym. Sprawdźcie, co powiedział na temat zbliżającego się 2021 roku.

Redakcja poleca

Przepowiednia duchownego na 2021 rok

Enoch Adeboye mieszka w Nigerii i to właśnie tam jest pastorem oraz wizjonerem. Duchowny postanowił odnieść się do panującej pandemii koronawirusa oraz tego, jaki będzie mieć na nas wpływ już za kilka miesięcy.

Niektórzy z was odpoczywają, a ja jestem bardziej zajęty niż zwykle. Na początku przyszłego roku będę miał jeszcze więcej pracy. Kwarantanna sprawi, że powitamy na świecie więcej dzieci niż kiedykolwiek wcześniej - powiedział Enoch serwisowi dailypost.ng

Pastor uważa, że na całym świecie urodzi się bardzo dużo dzieci.

Bóg powiedział mi, że nie powinienem martwić się o ofiary koronawirusa. Musimy skupić się na tych, którzy pokonali chorobę, a tych jest większość. W ten sposób chce nam pokazać, że jest wszechmogący. To on zatrzymał świat - kontynuował pastor.

Adeboye mówi również o tym, aby ludzie byli dla siebie dobrzy. Podkreśla, że warto ograniczyć wychodzenie z domu. Według niego pandemia to ważne ostrzeżenie, które powinniśmy wziąć sobie do serca. Normalność wróci już na początku przyszłego roku i wszystko się ustabilizuje.

Co sądzicie o przepowiedni pastora?

Zobacz także: Biblijna przepowiednia na 2021 rok mrozi krew w żyłach. Koronawirus to dopiero początek