Obserwuj w Google News

Przepowiednia Łucji dos Santos na 2022 rok. Polska odegra ważną rolę w światowej wojnie

2 min. czytania
13.01.2022 10:12
Zareaguj Reakcja

Słowa portugalskiej wizjonerki mogą być dla wielu z nas zaskoczeniem, ale jeśli okażą się prawdziwe, nadchodzące lata będą przełomowe dla Polski. Od niej bowiem będą zależały dalsze losy świata.

Przepowiednia 2022
fot. Shutterstock

Jeśli świat czeka wojna jądrowa, Polska odegra w niej niezwykle ważną rolę. Siostra Łucja dos Santos w swojej przepowiedni poświęciła zaskakująco dużo uwagi przyszłości naszego kraju.

Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

Przepowiednia Łucji dos Santos na 2022 rok

Łucja dos Santos to zakonnica znana na całym świecie. Była świadkiem objawień maryjnych w Fatimie, uznanych przez Kościół katolicki za prawdziwe. Często nawiedzały ją wizje dotyczące przyszłości, które się sprawdzały.

Przed śmiercią wypowiedziała swoją ostatnią przepowiednię dotyczącą przyszłości, a jej wizja na nadchodzące lata zawiera w sobie fascynujący przekaz. Portugalska wizjonerka mówiła bardzo dużo o Polsce.

Redakcja poleca

Polska odegra ważną rolę w światowej wojnie?

Siostra Łucja przepowiedziała na 2022 rok wielkie zmiany, które mają wynikać zarówno z ocieplenia klimatu, jak i napięcia pomiędzy skonfliktowanymi państwami:

Nadchodzące wypadki zmienią oblicze ziemi, a wszystkie narody świata zmuszą do działania. Jedne pod presją wojny, inne na skutek klęsk żywiołowych lub zniszczenia i rozpadu, jaki niesie broń jądrowa - wieszczyła.

Według niej to właśnie Polska ma być jedynym krajem, który będzie zdolny przetrwać w tych chaotycznych warunkach. Portugalska wizjonerka przepowiedziała, że nasz kraj w obliczu katastrof i wojny ulegnie wielkiej przemianie. Stanie się silniejszy, więc przejmie rolę lidera politycznego na terenie Europy.

Od niej zależeć będzie przyszłość Europy. W niej rozpocznie się odrodzenie świata przez ustrój, który stworzy, przez nowe prawa, zgodne z prawem Bożym. Polska w swoich granicach będzie realizo­wać prawo Boże, gdyż dość zaznała krzywd, niesprawiedli­wości, zbrodni i bezprawia. Zbuduje nowy dom braterstwa wszystkich narodów świata, a dla swoich dzieci będzie matką. Nikogo nie odrzuci, nie potępi, lecz przygarnie.

Wizjonerka z Fatimy twierdziła więc, że Polacy są narodem wybranym i stworzą wielki kraj chrześcijański. Wierzycie, że tak będzie? A może wolelibyście, by Polska stała się świeckim państwem?

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!