Obserwuj w Google News

Przerażająca przepowiednia Jackowskiego dla Warszawy! Co wg jasnowidza czeka stolicę?

2 min. czytania
15.04.2020 13:16
Zareaguj Reakcja

Jasnowidz przepowiedział przerażającą katastrofę dla naszej stolicy! Czego dotyczyła jego wizja? Koniecznie przeczytajcie.

Krzysztof Jackowski
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Krzysztofa Jackowskiego nie trzeba nikomu przedstawiać. Jasnowidz współpracuje z policją i prokuraturą, a jego umiejętności już nie raz przydały się np. w czasie poszukiwań zaginionych osób. Pomógł on w odnalezieniu aż 700 ludzi i w rozwiązaniu ponad tysiąca zagadek, które wydawały się nie mieć rozwiązania.

Jackowski od 20 lat przewiduje przyszłość. Tym razem miał wizję dotyczącą Warszawy. Co takiego w niej zobaczył? To przerażający scenariusz!

Przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego dla Warszawy

Krzysztof Jackowski w niedawnej rozmowie z dziennikarzami portalu "se.pl" podzielił się wizją na temat stolicy w czasach koronawirusa. Wówczas jasnowidz powiedział, że Warszawa uplasuje się na 5. miejscu w jednym z rankingów obejmujących miasta z Europy. O jaki ranking chodzi?

Widzę duży budynek, nawet grupę podobnych budynków blisko siebie. Wewnątrz jest duża grupa ludzi, wręcz tłum. Ci ludzie są ze sobą związani: przeżyciem, wspólnym doświadczeniem. Część jest też związana zawodowo. Zajmują różne pomieszczenia, są przejęci, jest wielkie napięcie. Niektórzy ze sobą rozmawiają, inni pokrzykują do siebie, część milczy zmęczona, wręcz wyczerpana. A na zewnątrz jest bardzo duża grupa ludzi, która ich wspiera. Jednak nie mogą wejść do środka - powiedział Jackowski w rozmowie z "se.pl".

Internauci podpowiadają, że Jackowskiemu mogło chodzić o znajdujące się pod Warszawą hale EXPO Ptak, w których w razie potrzeby można by było umieścić dużą grupę chorych na COVID-19 osób.

Takie wizje trzeba traktować z dystansem i dużą ostrożnością. Ale myślicie, że coś w nich jest?

Przerażający efekt koronawirusa. Tylko spójrzcie, jak w czasie epidemii wygląda... Nowy Jork.