Obserwuj w Google News

Niepokojąca przepowiednia Jackowskiego na listopad! "Od tego miesiąca będzie dużo zależało”

2 min. czytania
17.09.2020 10:29
Zareaguj Reakcja

Jackowski wieszczy trudne czasy dla świata. Jego przepowiednia zaniepokoiła internautów.

Krzysztof Jackowski
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Najpopularniejszy polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski, regularnie opowiada o swoich wizjach dotyczących Polski. Tym razem za pośrednictwem swojego kanału na Youtube opisał niepokojącą wizję na listopad 2020. Poznajcie szczegóły.

Redakcja poleca

Przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego na listopad 2020

Krzysztof Jackowski w swojej najnowszej relacji na żywo przekazał pewną niepokojącą informację. Wynika z niej, że listopad będzie miesiącem, który będzie kluczowy dla dalszych losów świata. Jak twierdzi, czeka nas niebezpieczeństwo. Zaapelował też o to, abyśmy nie tracili zdrowego rozsądku:

Listopad, ja mam poczucie, że to jest miesiąc, od którego bardzo dużo będzie zależało. Większość z was widzi, co się dzieje na świecie. Punktem istotnym w tym roku będzie listopad. Jeżeli będziecie widzieli, że w październiku będzie wam się nakazywało z powodu koronawirusa różne rzeczy, też z ograniczeniem pewnych praw konstytucyjnych, będzie się apelowało do naszego zdrowego rozsądku, żebyśmy się na to godzili. Wówczas, jeżeli to się zacznie w październiku, to nie miejcie wątpliwości, że w listopadzie czeka was coś o wiele gorszego związanego z tym, co ma się wydarzyć na świecie. Dla mnie nie ulega wątpliwości, to czym was straszyłem od kilku lat i ustawiałem to na 2020 rok, to jest na rzeczy i musimy się do tego przygotować.

Jackowski straszy wojną, która ma się rozpocząć poza Polską:

Może się wydarzyć coś takiego, że będzie bardzo poważna wojna - poza Polską ona się zacznie, w listopadzie. Ja nie stawiam tutaj dat, mówiłem wam o tym czasie, to zwróćcie uwagę tak samo nielogicznie wyglądało to jak ja mówiłem: słuchajcie rok 2019 był ostatnim rokiem w miarę normalnym, spokojnym, 2020 obedrze nas ze złudzeń, to będzie pierwszy rok czegoś, co w przyszłości nazwiemy wojną na świecie.

Jak myślicie, czy jego przepowiednia się sprawdzi?

Pożar Notre Dame zdaniem wielu był początkiem wielkich katastrof. Zobaczcie, jak to miejsce wygląda dziś, po ponad roku od tragedii.