Obserwuj w Google News

Ten prorok przewidział wojnę, koronawirusa, a teraz coś znacznie gorszego! "Palący się ludzie będą spadali z nieba"

3 min. czytania
08.06.2020 14:26
Zareaguj Reakcja

Mitar Tarabić przepowiedział III wojnę światową?! Jego proroctwa do tej pory się sprawdzały.

Przepowiednie proroka na stole z elementami do wróżenia
fot. Shutterstock

Mitar Tarabić to XIX-wieczny prorok, który swoje wizje opowiedział swojemu wujkowi. Zachar Zacharić był prawosławnym duchownym i dokładnie spisał wszystkie proroctwa jasnowidza. Okazuje się, że większość z nich już się spełniła na przestrzeni lat. Wśród proroctw Tarabića były bowiem przepowiednie dotyczące II wojny światowej, rozpadu Jugosławii, a nawet koronawirusa. Jeżeli spełnią się jego przewidywania, teraz czeka nas coś jeszcze gorszego.

Zobacz także: Jackowski przewiduje, że czeka nas coś gorszego niż koronawirus! "Zacznie się nagle"

Proroctwa Mitara Tarabića. Czeka nas III wojna światowa?

Mitar Tarabić był Serbem i najwięcej jego przepowiedni dotyczy właśnie jego narodu. Okazuje się jednak, że niektóre z nich odnoszą się do całego świata. Zwłaszcza ta, która dopiero nadejdzie.

Redakcja poleca

Jedna z przepowiedni dotyczyła bowiem epidemii, która w opisie Tarabića ma wiele wspólnego z koronawirusem.

Cały świat opanuje dziwna zaraza i nikt nie będzie mógł znaleźć na nią lekarstwa. Wszyscy będą mówić "Wiem, wiem, bo jestem uczony i mądry" - ale nikt nic nie będzie wiedział. (...) Będą szukać życia, ale życia podobnego do naszego nigdzie nie znajdą. (...) Ci, którzy będą czytali i pisali różne księgi z liczbami, będą myśleli, że wiedzą najwięcej. Ci wyuczeni ludzie pozwolą, by ich życie toczyło się zgodnie z obliczeniami. Będą żyli i czynili dokładnie tak, jak im te liczby powiedzą. Wśród tych wyuczonych ludzi znajdą się źli i dobrzy. Ci źli będą czynić zło. Zatrują powietrze i wodę i zasieją pomór na morza, rzeki i ziemię, i ludzie zaczną nagle umierać z powodu różnych dolegliwości. Ci dobrzy i mądrzy dostrzegą, że ta cała praca i wysiłki nie są warte grosza i że prowadzą do zniszczenia świata, i zamiast poszukiwać mądrości w liczbach zaczną jej szukać w medytacjach - brzmi jedno z proroctw. 

Jest jednak dalszy ciąg tej przepowiedni. Mówi ona o niebezpieczeństwach, które czyhają na nas w najbliższej przyszłości. Zdaniem proroka, może nadejść III wojna światowa. Co gorsze, to kolejny przypadek, gdy jasnowidz przewiduje konflikt zbrojny.

Kiedy zaczną więcej medytować, zbliżą się do mądrości Boga, ale będzie już za późno, ponieważ ci źli zdążą już spustoszyć całą Ziemię, i ludzie zaczną masowo umierać. Potem ludzie zaczną uciekać z miast na wieś i będą szukali gór z trzema krzyżami i tam, wewnątrz, będą w stanie oddychać i pić wodę. Ci, którzy uciekną, ocalą siebie i swoje rodziny, ale nie na długo, ponieważ dojdzie do wielkiego głodu. Będzie dużo żywności w miastach i wsiach, ale będzie ona zatruta. Wielu będzie ją jadło z powodu głodu i umrą natychmiast. Ci, którzy będą pościć do końca, ocaleją, ponieważ Duch Święty ocali ich i będą blisko Boga. Najwięksi i najbardziej rozgniewani uderzą w najpotężniejszych i najbardziej rozwścieczanych! Kiedy wybuchnie ta okropna wojna, biada armiom, które będą latać po niebie; lepiej będzie tym, którzy będą walczyć na ziemi i wodzie. Ludzie prowadzący tę wojnę będą mieli swoich naukowców, którzy wymyślą różne dziwne kule armatnie. Kiedy one wybuchną, to zamiast zabijać rzucą zaklęcie na wszystko, co żyje - ludzi, armie i zwierzęta. To zaklęcie uśpi ich i będą spali zamiast walczyć, ale później wrócą do zmysłów. My nie będziemy walczyć w tej wojnie, ale inni będą toczyć bitwy nad naszymi głowami. Palący się ludzie będą spadali z nieba nad Pożegą. Tylko jeden kraj na końcu świata, otoczony wielkimi morzami, tak duży jak nasza Europa, będzie żył w pokoju, bez jakichkolwiek kłopotów... Ani w nim, ani ponad nim nie eksploduje żadna kula armatnia! Ci, którzy uciekną i skryją się w górach z trzema krzyżami, znajdą tam schronienie i zostaną ocaleni, by żyć dalej w obfitości, szczęściu i miłości, ponieważ nie będzie już więcej wojen - dodał jasnowidz.

Nie da się ukryć, że ta wizja brzmi przerażająco... Proroctwa Mitara Tarabića, podobnie jak inne tego typu wizje, można oczywiście interpretować na różne sposoby. Warto jednak podkreślić, że dotychczas jego słowa znalazły potwierdzenie m.in. w takich wydarzeniach historycznych jak: II wojna światowa, powstanie ONZ, wojna w Wietnamie, rozpad Jugosławii, wynalezienie internetu, a także konflikt w Kosowie. 

Zobacz także: Biblijna przepowiednia na 2021 rok mrozi krew w żyłach. Koronawirus to dopiero początek

Pożar Notre Dame zdaniem wielu był początkiem wielkich katastrof. Zobaczcie, jak to miejsce wygląda dziś, po roku od tragedii.