Obserwuj w Google News

Paź Kielichów - znaczenie i interpretacja karty tarota. Co oznacza karta tarota Paź Kielichów?

2 min. czytania
Aktualizacja 03.11.2020
03.11.2020 14:03
Zareaguj Reakcja

Paź Kielichów to w tarocie symbol niedojrzałości uczuciowej. Przeczytaj, co chce ci przekazać!

karta tarota Paź Kielichów
fot. Shutterstock

Karty tarota wyjaśniają nam, w jaki sposób powinniśmy rozumieć sytuację, w której się znajdujemy i co możemy zrobić, aby postąpić jak najlepiej. Opisują dostępne możliwości, dają nam rady i przestrogi. Co mówi nam karta tarota Paź Kielichów?

Zobacz także: Karty tarota - znaczenie i interpretacja wszystkich kart. Dowiedz się, co oznaczają

Karta tarota: Paź Kielichów. Znaczenie i interpretacja

Karta tarota Paź Kielichów przedstawia młodzieńca o wielkiej wrażliwości, artystyczną duszę. Przychodzi on do nas z jakąś propozycją uczuciową lub przynosi wiadomość. Paź Kielichów to najczęściej sygnał, że otrzymamy zaproszenie do jakiejś miłosnej przygody - będzie ono jednak pochodziło od osoby nieśmiałej, nieporadnej uczuciowo. Zdecydowanie nie jest to karta przedstawiająca kogoś, kto jest gotowy na związek. Jego postrzeganie miłości jest zbyt poetyckie i naiwne, aby umiał zamanifestować ją w realnym życiu. To idealista.

Redakcja poleca

Jeśli chodzi o samą wiadomość, karta Pazia Kielichów zawsze przynosi nam coś dobrego. To intensywna wymiana liścików, SMS-ów, miłe telefony. Zdarzenia, jakie może reprezentować ta karta, to najczęściej pierwsze randki, etap poznawania się i wzajemnej fascynacji. Postawa osoby, o którą pytamy, jeśli wyraża ją karta Pazia Kielichów, wyraźnie nam sugeruje, że zanim znajomość przerodzi się w coś poważnego, upłynie wiele czasu. Nie jest pewne, czy to się kiedykolwiek stanie. 

Karta tarota Paź Kielichów - co oznacza w miłości?

Paź Kielichów to marzyciel. Łatwo się zakochuje, a każda miłość jest dla niego pierwszą. Równie łatwo zapomina o obiekcie swoich westchnień - szczególnie wtedy, kiedy odkrywa, że jego idealistyczne wyobrażenia nie przystają do rzeczywistości. Znajomość z nim powinno się traktować z dystansem i zaczekać na to, co przyniesie czas. Wraz z jego upływem może nabrać dojrzałości i zacząć zachowywać się bardziej odpowiedzialnie. Będzie to jednak od nas wymagało sporych pokładów cierpliwości.

Karta tarota Paź Kielichów jako rada

Masz szansę na nowy początek w sprawach miłosnych. Spróbuj poczuć się tak, jakby twoje poprzednie doświadczenia nie miały wpływu na sytuację, w której teraz jesteś. To nie czas na rozpamiętywanie dawnych porażek! Ciesz się tym, co cię spotkało i traktuj to jak zabawę. Kto wie, co przyniesie jutro...

Ile tak naprawdę lat ma twoja dusza? Koniecznie to sprawdź