Obserwuj w Google News

Mag - znaczenie i interpretacja karty tarota. Co oznacza karta tarota Mag?

2 min. czytania
02.09.2020 12:58
Zareaguj Reakcja

Karta Mag oznacza, że powinniśmy skorzystać w pełni z mocy, którą posiadamy. Przeczytaj, co chce ci przekazać!

karta tarota Mag
fot. Shutterstock

Karty tarota wyjaśniają nam, w jaki sposób powinniśmy rozumieć sytuację, w której się znajdujemy i co możemy zrobić, aby postąpić jak najlepiej. Opisują dostępne możliwości, dają nam rady i przestrogi. Co mówi nam karta tarota Mag?

Zobacz także: Karty tarota - znaczenie i interpretacja wszystkich kart. Dowiedz się, co oznaczają

Karta tarota: Mag. Znaczenie i interpretacja 

W ogólnym znaczeniu karta Maga odnosi się do naszych możliwości i tego, czy nasza osobowość pozwala nam z nich skorzystać. Przedstawia twórczą, pewną siebie postać, która posiada wszystkie atuty potrzebne do realizacji celu, ale zwraca się do sił wyższych, aby jeszcze bardziej zwiększyć swój potencjał. Na karcie Maga znajdują się symbole wszystkich żywiołów - Powietrza (myśli), Wody (emocji), Ognia (działania) i Ziemi (dobrobytu). Wie, że dróg jest nieskończenie wiele, a człowiek może skorzystać z bardzo wielu pomocy. Jest w pełni świadomy swoich sił, ma w sobie zdroworozsądkową mądrość i wielką intuicję. Czerpie i z nieba, i z ziemi. Najważniejszą wartością związaną z tą kartą jest umiejętność wywierania wpływu na otoczenie, zjednywania sobie zwolenników i przyjaciół, wykorzystywanie własnych talentów do tworzenia zmian, manifestowanie własnej wartości. Mag mówi osobie pytającej: Masz wszystko, czego potrzebujesz, by osiągnąć to, o czym marzysz. Nie zapominaj o swojej sile, ale pamiętaj też o skromności. Karta może mówić o skłonnościach do manipulacji i przestrzega przed nimi. Są zgubne nie tylko dla innych, lecz także dla samego Magika.

Redakcja poleca

Karta tarota Mag - co oznacza w miłości?

Karta Mag w uczuciach mówi o czasie zafascynowania drugą osobą, intensywnych emocjach; jednak jeszcze nie o miłości. W zależności od intencji osób, których dotyczy wróżba, może informować o tym, że dany związek jest w stanie pokonać wszystkie przeszkody, a dwoje ludzi niedługo połączy siły i stanie się jednością. Świadomie wykorzystana energia Maga daje wtedy tym dwojgu kreatywną przestrzeń, która pozwala im spełniać marzenia jedno po drugim. Trzeba jednak być ostrożnym przy odczytywaniu tej karty w sytuacji, w której nie jesteśmy jeszcze pewni intencji drugiej osoby. Jej zachowanie może w rzeczywistości oznaczać, że chce jedynie zrobić na nas silne wrażenie lub nas wykorzystać - a w tym celu może się uciekać nawet do kłamstwa. Warto zwrócić uwagę na sąsiadujące karty.

Karta tarota Mag jako rada

Mag zachęca do tego, by samodzielnie lub we współpracy z otoczeniem, z zachowaniem pełnej otwartości umysłu, realizować swoje cele w zdecydowany sposób, zgodnie z własną inwencją i osobowością. Wyraź siebie! - mówi Mag. Czegokolwiek teraz pragniesz, wykorzystaj swój umysł i intuicję, a także siłę swojej wolnej woli, aby to osiągnąć. Nie ma dla ciebie rzeczy niemożliwych. Nie zapominaj o tym, że jesteś jedyny w swoim rodzaju.

Sprawdź, czy należysz do starych, doświadczonych dusz i znasz prawdę o rzeczywistości:

Ile tak naprawdę lat ma twoja dusza? Koniecznie to sprawdź