Obserwuj w Google News

Spórz na swoją dłoń i sprawdź, czy masz tę linię. Jeśli tak, jesteś wyjątkowy!

2 min. czytania
03.08.2020 15:00
Zareaguj Reakcja

Linię Anioła Stróża ma dosłownie garstka osób. Zobacz, gdzie się znajduje i co oznacza.

Dłonie
fot. Shutterstock

Patrząc na swoją dłoń, jesteś w stanie dostrzec kilka głównych linii na skórze, które tworzą wyjątkowy wzór. Każdy ma swoją własną siatkę linii - niepowtarzalną i unikatową. Większość z nas jest w stanie wyodrębnić spośród nich linię życia czy linię serca.

Jest jednak na świecie garstka osób, które posiadają jedną dodatkową i wyjątkową linię. Mowa o linii Anioła Stróża. Gdzie się znajduje i co oznacza? Koniecznie sprawdźcie!

Redakcja poleca

Linia Anioła Stróża - sprawdź, czy masz ją na dłoni i co to oznacza

Linia Anioła Stróża biegnie dokładnie równolegle do linii życia, ale usytuowana jest bliżej kciuka. Jest ona krótsza niż linia życia, ale bardzo łatwo ją zauważyć. Posiadasz taką linię?

Fotografia: Shutterstock

Jeśli masz linię Anioła Stróża, jesteś prawdziwym szczęściarzem! Taka linia nazywana jest często drugą linią życia i posiadające ją osoby mają wyjątkowe szczęście w życiu. Mnóstwo rzeczy układa się po ich myśli, ponieważ mówi się, że czuwa nad nimi ktoś na górze.

Osoby mające na dłoni linię Anioła Stróża wychodzą bez szwanku z niemal każdej opresji. Są to osoby o mocnym charakterze, które łatwo osiągają założone przez siebie cele. Żadne przeszkody nie są im straszne!

Linię Anioła Stróża można mieć na lewej dłoni - wówczas posiadamy ją od narodzin. Natomiast na prawej dłoni taka linia może pojawić się w trakcie naszego życia.

Te znaki zodiaku potrafią być agresywne! Sprawdź, czy ty lub twoi bliscy znajdujecie się w tej grupie.

Te 4 znaki zodiaku są agresywne! Lepiej na nie uważać