Obserwuj w Google News

Krzysztof Jackowski zapowiada kolejny etap pandemii! "Gra koronawirusem pokaże nam drugie dno"

2 min. czytania
10.09.2020 09:18
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Jackowski zapowiada kolejny etap pandemii. Ma nadejść już tej jesieni.

Krzysztof Jackowski w marynarce na sali sądowej
fot. Jakub Walasek/REPORTER/East News

Pandemia koronawirusa sparaliżowała niemal cały świat i wciąż budzi w nas ogromne niepokoje. Przede wszystkim związane z rosnącą liczbą zakażeń, która miała nastąpić jesienią, i kolejnym "lockdownem" oraz obostrzeniami, jakie może ponownie ogłosić rząd. Teraz te obawy mogą być spotęgowane najnowszą wizją, którą miał Krzysztof Jackowski. Jasnowidz przewidział bowiem kolejny etap pandemii, który nastąpi lada chwila. Poinformował o nim na swoim koncie na YouTubie.

Zobacz także: Krzysztof Jackowski przewiduje straszną jesień! I nie chodzi o koronawirusa

Krzysztof Jackowski zapowiada kolejny etap pandemii

Wizje Krzysztofa Jackowskiego nie odpuszczają. Teraz jasnowidz zobaczył kolejny etap pandemii.

Redakcja poleca

Okazuje się, że już jesienią ponownie odczujemy skutki epidemii, choć jego zdaniem koronawirus jest wyłącznie przykrywką.

Wielu ludzi, którzy się wypowiadają publicznie, mówi, że celem tej pandemii jest zaszczepienie nas na siłę. Ja uważam, że nie. Uważam, że to jest tylko przykrywka, ale też pewna nauka zdyscyplinowania społeczeństw na wypadek tego, co się może wydarzyć, a w moim odczuciu to się wydarzy. W mojej ocenie to długo nie może trwać, sytuacja staje się coraz bardziej przytłaczająca politycznie na świecie. Bardzo krótki jest to okres czasu, kiedy ta gra koronawirusem pokaże nam drugie dno. Chcę państwa wyczulić na to, że ten okres może się ujawnić już w październiku i listopadzie - powiedział jasnowidz. 

Tym samym Jackowski przewiduje kolejny etap pandemii i zapowiada, jak będzie on wyglądał. Czy ponownie zostaniemy zamknięci w domach?

W moim odczuciu teraz polityka związana z tym wirusem nie będzie taka paniczna, jak była w marcu, kwietniu głównie, gdzie było to hasło "nie wychodź z domu", gdzie mówiono nam o tak wielkich pomorach bardziej we Włoszech, Hiszpanii, Portugalii, we Francji, to nie będzie tak. Teraz będzie to wyglądało, że oczywiście będą zwiększone zachorowalności, ale to będzie pod kontrolą. (...) Nie będzie jakiegoś pomoru, plagi w tym drugim etapie. Ten drugi etap ma za zadanie, żebyśmy utrzymywali ten fason, w który uwierzyliśmy i który stosujemy bez zadawania pytań - dodaje Jackowski.

Jasnowidz przestrzega też przed wojną, która może mieć miejsce po koronawirusie, a o której wspominał w swoich przepowiedniach. Myślicie, że się sprawdzą? 

Zobacz także: Krzysztof Jackowski miał przerażającą wizję dla Polski! "Będzie to bardzo dla nas niebezpieczne"

Pożar Notre Dame zdaniem wielu był początkiem wielkich katastrof. Zobaczcie, jak to miejsce wygląda dziś, po ponad roku od tragedii.