Obserwuj w Google News

W Polsce wybuchnie wojna?! Jackowski nie zostawia wątpliwości: "Stracimy suwerenność"

2 min. czytania
24.06.2020 12:02
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Jackowski w nowej przepowiedni twierdzi, że czeka nas coś gorszego niż koronawirus! Jeszcze w tym roku stracimy suwerenność. 

Krzysztof Jackowski - jasnowidz w kraciastej marynarce
fot. Grzegorz Krzyzewski/REPORTER/East News

Krzysztof Jackowski to najpopularniejszy obecnie jasnowidz w Polsce. Udało mu się już przewidzieć wiele sytuacji, począwszy od tych politycznych, skończywszy na skutkach koronawirusa. Jak się okazuje, w najnowszej wizji dostrzegł coś jeszcze gorszego. Na jego kanale na YouTubie pojawiło się nagranie, w którym opowiada o swojej przepowiedni. Czy to, co mówi, może wskazywać nam, że już niedługo w Polsce wybuchnie wojna?! Odpowiedź znajdziecie w jego wypowiedzi.

Zobacz także: Jackowski podzielił się niepokojącą przepowiednią na drugą połowę roku! "Odczujemy to jesienią i zimą" 

Krzysztof Jackowski w nowej przepowiedni: "stracimy suwerenność"

Krzysztof Jackowski w swojej najnowszej przepowiedni ostrzega przed wydarzeniami, które będą miały miejsce już niedługo. 

Redakcja poleca

Zdaniem jasnowidza koronawirus zostanie przyćmiony i to przez coś znacznie gorszego. 

W Polsce nie będzie wojny w moim odczuciu, ale to nie oznacza, że będzie spokojnie. (...) Istnieje obawa, że jeszcze w tym roku stracimy suwerenność - mówi Jackowski. 

Jeżeli zatem nie będzie wojny, o co może chodzić jasnowidzowi? Jackowski wyjaśnił w dalszej części filmu swój tok myślenia i wizję. Jego zdaniem ma to wiele wspólnego z działaniami władz odnośnie koronawirusa i upadkiem gospodarki. 

Jak patrzę w telewizji, jak oni coś mówią, tłumaczą, ja mam wrażenie, że oni doskonale wiedzą, do czego to prowadzi, czyli to jest kompletna sprzeczność - nie to, że oni nie wiedzą, jak uspokoić ludzi, jak im dać nadzieję, tylko oni doskonale wiedzą, że to do czegoś konkretnego prowadzi, do czegoś, na co się zgodzili i co wiąże się ze słowem suwerenność. (...) Uwierzyliśmy w pewien nonsens społeczny, na podstawie tego pogrążyliśmy gospodarkę, daliśmy na to zgodę w pewnym sensie, śpiąc, i wypatrujemy gdzie się coś teraz może stać - słuchajcie, to już się dzieje - tłumaczy Jackowski. 

Zdecydowanie brzmi to przerażająco. Myślicie, że kolejna wizja jasnowidza ma szansę się spełnić? 

Zobacz także: Ten prorok przewidział wojnę, koronawirusa, a teraz coś znacznie gorszego! "Palący się ludzie będą spadali z nieba"

Pożar Notre Dame zdaniem wielu był początkiem wielkich katastrof. Zobaczcie, jak to miejsce wygląda dziś, po roku od tragedii.