Obserwuj w Google News

Krzysztof Jackowski przewidział wybuch w Bejrucie! Jego zdaniem to nie był przypadek

2 min. czytania
07.08.2020 09:13
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Jackowski przewidział wybuch bomby w Bejrucie. Dostrzegł jego prawdziwą przyczynę?

Krzysztof Jackowski w biało-fioletowej koszuli w paski
fot. Piotr BLAWICKI/East News

Krzysztof Jackowski co jakiś czas dzieli się z nami swoimi przepowiedniami. Niektóre z nich naprawdę mrożą krew w żyłach. Całkiem niedawno jasnowidz opowiadał o jednej ze swoich wizji, w której dostrzegł... potężny wybuch. Teraz na jego kanale na YouTubie ukazał się filmik, w którym Jackowski opowiada, że wybuch w Bejrucie wyglądał dokładnie jak ten z jego wizji. Tym samym przyznaje, że przewidział katastrofę w Libanie i uważa, że to wszystko mogło nie być przypadkowe. 

Zobacz także: Wielkie miasto spłonie?! Jackowski miał nagłą przepowiednię! "To coś wydarzy się niebawem" 

Krzysztof Jackowski przewidział wybuch bomby w Bejrucie

Wybuch w Bejrucie zaskoczył wszystkich! Z wyjątkiem niektórych jasnowidzów.

Redakcja poleca

Krzysztof Jackowski to kolejny przepowiadający przyszłość, który podkreśla, że w jednej ze swoich wizji zobaczył właśnie ten wybuch, który miał się wydarzyć pod koniec lata.

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że właśnie mniej więcej trzy miesiące temu w audycji na tym kanale powiedziałem, że w pobliżu Izraela wybuchnie "brudna bomba". (...) "Brudna bomba" to jest coś, co nie jest do końca bombą. Niektórzy malkontenci powiedzą, że nie mamy jeszcze końca lata. Ja zawsze sierpień uważam za trochę smutny miesiąc letni, za moment już wrzesień i tu się kończy lato. Nie kłóćmy się o drobiazgi. Bo w jasnowidzeniu drobiazgi nie są istotną rzeczą - tłumaczy Jackowski.  

Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego, wybuch w Bejrucie nie był przypadkowy. Wizjoner dostrzegł "coś metalicznego", co spadało z nieba. Jego zdaniem to nie był przypadek i podzielił się własną refleksją na temat tego zdarzenia.

Niektórzy piszą do mnie, że w pobliżu Izraela co chwilę jakaś bomba wybucha. To są bomby, które nawet do celu nie potrafią dolecieć, a jak dolecą, to jest kupa złomu. Ja mówiłem o "brudnej bombie", o czymś bardzo poważnym. To, co się stało w Bejrucie, z jakichkolwiek przyczyn i cokolwiek to spowodowało, to wyglądało jak wybuch małej bomby atomowej. Jak wybuch "brudnej bomby" - dodał Jackowski.

Tym samym jasnowidz podkreślił, że nie wierzy do końca w przekazy medialne. Czyżby za całą tą sprawą stało coś więcej? 

Zobacz także: Krzysztof Jackowski przepowiada, kiedy minie koronawirus. Jego słowa są niepokojące!

Oglądaj

Pożar Notre Dame zdaniem wielu był początkiem wielkich katastrof. Zobaczcie, jak to miejsce wygląda dziś, po roku od tragedii.