Obserwuj w Google News

Wielkie miasto spłonie?! Jackowski miał nagłą przepowiednię! "To coś wydarzy się niebawem"

2 min. czytania
29.07.2020 08:55
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Jackowski miał nagłą przepowiednię, którą od razu się podzielił! Jasnowidz przewiduje, że spłonie wielkie miasto.

Zadumany Krzysztof Jackowski w kraciastej marynarce
fot. Grzegorz Krzyzewski/REPORTER/East News

Krzysztof Jackowski co jakiś czas publikuje w sieci informacje dotyczących jego kolejnych wizji. Tym razem jednak był tak zaniepokojony tym, co zobaczył, że postanowił działać natychmiast! Niemal od razu zdecydował się opublikować swoją przepowiednię. Okazuje się, że jasnowidz zobaczył w jednej ze swoich wizji pożar wielkiego miasta, który w dodatku może być wstępem do czegoś jeszcze gorszego. To, co postanowił nam przekazać, po prostu mrozi krew w żyłach. Zobaczcie sami!

Zobacz także: Jackowski ma przerażającą wizję! "Światu zagraża poważna wojna"

Krzysztof Jackowski przewiduje pożar wielkiego miasta

Krzysztof Jackowski ma wiele niepokojących wizji zarówno dla naszego kraju, jak i reszty świata.

Redakcja poleca

Okazuje się, że jego najnowsza przepowiednia dotyczy Polski, ale nie bezpośrednio. Jasnowidz zobaczył bowiem coś przerażającego, co może nieść skutki dla całego świata.

Dzisiaj nie jestem u siebie i, prawdę mówiąc, nie chciałem robić audycji. Ale coś dziwnego mi się skojarzyło, a nie chcę nic z tego przeoczyć, bo być może to coś wydarzy się niebawem. Chciałbym się tym z wami podzielić. (...) Zaczyna się dziać coś poważnego już w tej chwili. Kojarzy mi się kolej, tory kolejowe - duży sabotaż kolejowy, albo przy torach, albo związany z jakimś pociągiem, albo z koleją. To nie będzie jakaś katastrofa, to będzie sabotaż, albo to może być wręcz jakieś poważne działanie wojenne. Nie umiejscawiam tego nigdzie, ale sądzę, że nie będzie to w Polsce - powiedział jasnowidz. 

Okazuje się, że to dopiero początek wizji Jackowskiego. Według jego przepowiedni sabotaż kolejowy łączy się z pożarem wielkiego miasta, który będzie miał opłakane skutki. 

Wielki pożar dużego miasta. Sabotaż kolejowy, ale od razu będzie wiadome, że to nie będzie żaden wypadek. To będzie sabotaż, albo to będą wręcz działania militarne i potem wielki pożar miasta. Mam wrażenie, że to wszystko będzie się działo poza Polską, ale to coś, jeżeli się wydarzy, to zobaczymy w decyzjach pewnych państwa światowych, w tym też Polski, nerwowość. Będziemy coraz bardziej pewni, że jesteśmy przygotowani do działań militarnych na świecie - dodał Jackowski.

Myślicie, że to zapowiedź III wojny światowej

Zobacz także: Krzysztof Jackowski przepowiedział III wojnę światową. Według niego 2020 to dopiero początek! 

Pożar Notre Dame zdaniem wielu był początkiem wielkich katastrof. Zobaczcie, jak to miejsce wygląda dziś, po roku od tragedii.