Obserwuj w Google News

Krzysztof Jackowski wie, jakie będzie lato 2020. Nie ma dla nas dobrych wiadomości

1 min. czytania
11.05.2020 09:47
Zareaguj Reakcja

Znany jasnowidz stwierdził, że wie, jak będą wyglądały lato i wakacje 2020. Nie wszystkim te informacje przypadną do gustu...

Krzysztof Jackowski
fot. Piotr BLAWICKI/East News

Krzysztof Jackowski to najbardziej znany polski jasnowidz, który przewiduje przyszłość już od ponad 20 lat. Jego umiejętności już nie raz pomogły w odnajdywaniu różnych osób i rozwiązywaniu trudnych zagadek.

Ostatnio mężczyzna przepowiedział, jak będzie wyglądało lato 2020. Nie ma dla nas dobrych wiadomości.

Redakcja poleca

Krzysztof Jackowski przepowiedział, jakie będzie lato 2020

Krzysztof Jackowski często ma wizje, które dokładnie się sprawdzają. To on przepowiedział m.in., że dojdzie do trzęsienia ziemi w Japonii, a Unia Europejska się rozpadnie.

Teraz jasnowidz miał wizję dotyczącą tego, jak będzie wyglądało lato 2020. Jego wcześniejsze wizje dotyczące pogody - np. ta o zimie 2019/2020 - również całkowicie się sprawdzały. Co takiego zobaczył w przepowiedni dotyczącej nadchodzących wakacji?

Oznaki zimy będziemy obserwować zaledwie do końca stycznia. W lutym zacznie się już przedwiośnie, takie ponure, pochmurne, ale z dodatnimi temperaturami. Przewiduję, że lato 2020 będzie nieciekawe, pochmurne i deszczowe. Co prawda, będzie okraszone ładnymi, prawdziwie letnimi dniami, ale będzie tych dni mało. To sprawi, że ogólnie będziemy z pogody 2020 roku niezadowoleni - powiedział w rozmowie z "Dziennikiem Bałtyckim".

Myślicie, że rzeczywiście tak będzie wyglądało lato w tym roku?

Nowy Jork w czasie epidemii koronawirusa wygląda jak z filmu grozy! Musicie zobaczyć te zdjęcia.