Obserwuj w Google News

Krzysztof Jackowski przepowiada, kiedy minie koronawirus. Jego słowa są niepokojące!

2 min. czytania
03.08.2020 09:03
Zareaguj Reakcja

Jasnowidz wypowiedział się w sprawie tego, kiedy możemy się spodziewać zakończenia epidemii.

Krzysztof Jackowski
fot. EastNews

Krzysztof Jackowski ma zdolność przepowiadania przyszłości. Przychodzą do niego wizje na temat najważniejszych wydarzeń w Polsce i na świecie. Z jego pomocy, jak sam twierdzi, korzysta nawet policja. Dlatego internauci z uwagą przysłuchują się temu, co ma do powiedzenia o tym, co niedługo się stanie. Jego ostatnia wypowiedź zastanowi wielu z nas...

Redakcja poleca

Krzysztof Jackowski przewiduje, kiedy minie koronawirus

Większość ludzi w Polsce i na świecie niemal codziennie zastanawia się teraz, czego się spodziewać na dalszą część roku w związku z wirusem COVID-19. Krzysztof Jackowski podczas jednej ze swoich audycji na YouTubie odpowiedział na pytanie internautki.

Kiedy koronawirus minie? - przeczytał jasnowidz. - Jeżeli obserwowaliście, tam jest taka wypowiedź moja. Kiedy się zaczęła pandemia, zatytułowałem to tak, że kilka razy te same literki pisałem: KORONAWIRUS. Wtedy kiedy dużo ludzi się zlękło, kiedy zrobiono panikę, ja powiedziałem, żeby nie dać się zastraszyć, że patrząc na statystyki, coś jest nielogicznego w tym wszystkim. Oczywiście, to było trochę zbesztane przez wielu ludzi, którzy ulegli temu strachowi. Nie dziwię się im. Ale ja chyba przez dwie czy trzy audycje mówiłem, że zaczyna się pewien nonsens. Dzisiaj większość z was widzi, że to jest nonsens - nawet osoby, z którymi nie szło porozmawiać w innej kategorii jak tylko takiej, że trzeba się bać koronawirusa, bo byli tym zaślepieni. Dzisiaj sami zaczepiają mnie i mówią: "Słuchaj, stary. Co się dzieje? O co tu chodzi?".

Jackowski wyraźnie w ten sposób podkreślił, że w jego przekonaniu nie sam wirus jest problemem, lecz wywołany przez niego strach. Według niego spora część społeczeństwa dostrzega teraz, że obawy były przesadzone. Co powiedział na temat tego, kiedy pandemia się skończy? Jego sugestia wybrzmiała dosyć wymownie.

Wirus jest polityczny, więc wirus tak szybko nie minie, bo służy innemu celowi, o którym się niebawem dowiecie.

Jak sądzicie, co jasnowidz miał na myśli?

Zobacz także: Krzysztof Jackowski przepowiedział III wojnę światową. Według niego 2020 to dopiero początek!

Sprawdź, co wiesz o gwiazdach: