Obserwuj w Google News

Krzysztof Jackowski miał przerażającą wizję. Zapowiada zamach!

2 min. czytania
12.08.2020 09:33
Zareaguj Reakcja

Jasnowidz z Człuchowa wyznał, że w przeciągu kilku najbliższych dni może stać się coś strasznego.

Krzysztof Jackowski
fot. Jakub Walasek/REPORTER/EastNews

Krzysztof Jackowski to popularny w Polsce jasnowidz, który specjalizuje się w przepowiadaniu katastrof. Niedawno utrzymywał, że udało mu się przewidzieć wybuch bomby w Bejrucie. Podczas zdarzenia, w którym zginęło 150 osób, Jackowski dostrzegł podobno "coś metalicznego", co spadało z nieba. Na tej podstawie stwierdził, że to zdarzenie było zamachem.

Co więcej, jasnowidz przewiduje, że w najbliższym czasie możemy się spodziewać kolejnych zagrożeń.

Zobacz także: Wielkie miasto spłonie?! Jackowski miał nagłą przepowiednię! "To coś wydarzy się niebawem" 

Krzysztof Jackowski przepowiada zamach

Jasnowidz z Człuchowa nie ma dobrych wieści. Przed nami, jak twierdzi, kolejne zamachy.

Redakcja poleca

Krzysztof Jackowski podzielił się swoją wizją ze słuchaczami na YouTubie:

Będzie jeszcze jedna próba, wydaje mi się, że jeszcze w tym miesiącu. Wcale nie musi ona być w Libanie. Ten czas doceniajcie, czas spokoju, bo czas, który się kończy... Drodzy znacie mnie, od kilku lat zapowiadałem coś, co umiejscowiłem na ten rok. Każdy widzi, co się wokół dzieje. Nie jesteśmy w stanie do końca zrozumieć, co się dzieje. Od momentu, kiedy sprawdziła się moja przepowiednia, którą mówiłem na temat brudnej bomby, od tego momentu jest bliski czas do tego, co będzie nas niepokoiło i czego będziemy się obawiać.

Zdaniem Jackowskiego, kolejne zdarzenie może mieć związek z pandemią COVID-19.

Obawiam się, że zaczyna spełniać się to, co umiejscowiłem na 2020 rok. Obawiam się, że jest to ostatni czas, z pewnymi zakłóceniami, ale ostatni czas spokoju naszego. To wisi na włosku. To się, obawiam, wydarzy... (...) Rola Polski może być ważna i w pewnym sensie niebezpieczna. To jest bliskie... W okresie sierpnia możemy już się czuć niebezpiecznie, druga połowa sierpnia zacznie być już groźna. Potem się uspokoi.

Co sądzicie o jego słowach?

Zobacz także: Krzysztof Jackowski przepowiada, kiedy minie koronawirus. Jego słowa są niepokojące!

Pożar Notre Dame zdaniem wielu był początkiem wielkich katastrof. Zobaczcie, jak to miejsce wygląda dziś, po roku od tragedii.