Obserwuj w Google News

Krzysztof Jackowski miał przerażającą wizję dla Polski! "Będzie to bardzo dla nas niebezpieczne"

2 min. czytania
26.08.2020 09:19
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Jackowski miał nową wizję, która dotyczy Polski. Przewidział coś bardzo niebezpiecznego dla naszego kraju.

Krzysztof Jackowski zadumany w czarnej koszuli
fot. Michal WARGIN/East News

Krzysztof Jackowski co jakiś czas ma dla nas niepokojące wizje, dotyczące różnych sytuacji, jakie mają miejsce na świecie. Najbardziej przerażają nas jednak te, które dotyczą Polski. I właśnie taką przepowiednię ostatnio jasnowidz zamieścił na swoim kanale na YouTubie. Okazuje się, ze Jackowski przewidział coś, co może negatywnie wpłynąć na nas i nasz kraj. Nawiązał tym samym do ostatniej sytuacji, kiedy to minister spraw zagranicznych, Jacek Czaputowicz, zrezygnował z pełnienia tej funkcji.

Zobacz także: Krzysztof Jackowski przewiduje straszną jesień! I nie chodzi o koronawirusa

Krzysztof Jackowski ma przerażającą wizję dla Polski

Zdaniem Jackowskiego, krok Czaputowicza może nieść za sobą opłakane skutki dla naszego kraju. 

Redakcja poleca

Jasnowidz obawia się, że minister wie coś, czego my jeszcze do końca nie jesteśmy świadomi, a co on sam widzi w swoich wizjach.

A gdybyśmy postawili tezę, że minister spraw zagranicznych odszedł, ponieważ nie chce czegoś, co się może niebawem w Polsce zdarzyć - rozpoczął swoją wypowiedź Jackowski.

Okazuje się, że sytuacja, którą zauważył w swojej przepowiedni, będzie dotyczyć przede wszystkim Stanów Zjednoczonych, ale Polska odegra w tym znaczącą rolę. I właśnie to może być dla nas niebezpieczne.

W zdarzeniach, które mogą nastąpić, Polska będzie ważnym punktem dla m.in. Stanów Zjednoczonych, co właściwie jest już przygotowane. Zaczniemy zauważać powiedzmy we wrześniu, w październiku lub listopadzie, że Polska w dziwny sposób będzie zezwalała na pewne działania, głównie amerykańskie, chociaż będzie to mówione natowskie, działania, które mogą okazać się niebezpieczne dla Polski. Czuję to, i mówię to stanowczo, to może być niebezpieczne dla naszego kraju i dla nas, obywateli. Coraz bardziej czuję w sobie rzecz taką, że Polska zgodziła się na coś, że jak się zacznie to dziać - może mieć to związek z militarnością - to rząd Polski niewiele będzie miał do mówienia i będzie to bardzo dla nas niebezpieczne - zapowiada jasnowidz. 

Jeszcze niedawno Krzysztof Jackowski przewidywał ogromny konflikt na Bliskim Wschodzie, który ma wybuchnąć jesienią. Myślicie, że może to mieć ze sobą coś wspólnego?

Zobacz także: Krzysztof Jackowski miał przerażającą wizję. Zapowiada zamach!

Pożar Notre Dame zdaniem wielu był początkiem wielkich katastrof. Zobaczcie, jak to miejsce wygląda dziś, po roku od tragedii.