Obserwuj w Google News

Krzysztof Jackowski miał przerażającą wizję. "Boję się swojej przepowiedni"

2 min. czytania
18.05.2020 10:38
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Jackowski nie ma dobrych wieści. Okazuje się, że znany jasnowidz miał kolejną wizję.

krzysztof jackowski
fot. Wojciech Olszanka/East News

Krzysztof Jackowski to jeden z najbardziej znanych polskich jasnowidzów. 56-latek bardzo chętnie dzieli się z Polakami najróżniejszymi przepowiedniami.

Bierze udział w rozwiązywaniu spraw kryminalnych, a także komentuje obecną sytuację związaną z pandemią koronawirusa w Polsce. Niedawno nawet pokusił się o przepowiedzenie tego, jak będą wyglądać wakacje 2020.

Redakcja poleca

Jackowski boi się swoich przepowiedni?

Okazuje się, że Krzysztof sam boi się swoich wizji. W rozmowie z dziennikiem "Fakt" zdobył się na bardzo szczere wyznanie. Prócz tego, że opowiedział, co nas czeka w najbliższej przyszłości, wspomniał, że nie raz ostrzegał, co wydarzy się w 2020 roku.

Kilka lat temu mówiłem, że rok 2019 będzie ostatnim w miarę spokojnym, a rok 2020 obedrze nas ze złudzeń, i że pokój na świecie zostanie zachwiany. Mówiłem też, że przed wielką wojną na świecie ludzie będą bali się oddychać. Nie wiedziałem wówczas, co to znaczy. A teraz, nosimy maseczki, stoimy 2 metry od siebie, bo... boimy się oddychać. Zaznaczam, to są moje słowa sprzed około 4 lat. Boję się tej swojej przepowiedni - powiedział Jackowski dziennikarzom dziennika.

Jackowski zapowiedział, że to nie koniec złych informacji. Okazuje się, że popularny jasnowidz przewidział przyszłość na prawie 4 lata do przodu. Sprawdźcie, co się w tym czasie wydarzy.

Przez najbliższe 3,5 roku będzie się działo dużo złego. Trzeba spojrzeć na Europę i Bliski Wschód. Europa może doznać poważnej destrukcji. Pytanie, czy niektóre państwa nie myślą o tym, żeby Unię Europejską rozerwać, zwłaszcza po pandemii, kiedy nastąpi ogromny kryzys gospodarczy. W moim odczuciu zacznie się bardzo niedobrze dziać w Europie. Ta rzeczywistość po pandemii nie będzie już taka sama, będzie się rozrywać. Świat stoi w obliczu wojny i w tym roku będziemy mieli tego mocną świadomość - powiedział Krzysztof Jackowski.

Co sądzisz o takich przepowiedniach?

Zobacz także: Czy wybuchnie III wojna światowa?