Obserwuj w Google News

Krzysztof Jackowski ma niepokojącą wizję na sierpień 2020. Jego słowa są przerażające!

1 min. czytania
21.07.2020 10:45
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Jackowski przewidział pogodę na nadchodzącą część lata. Niestety nie ma dobrych wiadomości. Słowa jasnowidza zmartwią wiele osób.

krzysztof jackowski
fot. Wojciech Strozyk/REPORTER/EastNews

Krzysztof Jackowski to bardzo znana postać. Jego przepowiednie są uważane za trafne, a on sam twierdzi nawet, że współpracują z nim służby państwowe. Ludzie z niepokojem czekają na kolejne wypowiedzi jasnowidza, żeby wiedzieć, czego się spodziewać.

Niedawno mieli możliwość zadawania pytań w rozmowie video. Podczas nagrania Jackowski odpowiedział na jedno z nich i wzbudził przerażenie.

Redakcja poleca

Jackowski zapowiada powodzie na sierpień 2020

Prognoza pogody na wakacje to jedna z najważniejszych kwestii, jakie interesują teraz Polaków. Jedna z kobiet biorących udział w live streamingu zadała Jackowskiemu pytanie o to, jaka będzie pogoda w najbliższym czasie. Okazało się, że jasnowidz nie ma najlepszych wiadomości.

Wiecie, jakie miałem wrażenie? Że tego lata jeszcze może dojść do sytuacji, jeżeli chodzi o pogodę, gdzie, wyobraźcie sobie, przez kilka dni tak intensywnie będzie padać, że się zdarzy taka lokalna powódź duża. Przez kilkudniowe deszcze - powiedział.

Wierzycie, że czeka nas powódź?

Zobacz także: Tajemnice Fatimskie to jedne z najbardziej przerażających przepowiedni. Okazuje się, może ich być więcej

Sprawdź, ile tak naprawdę masz lat!

Ile tak naprawdę lat ma twoja dusza? Koniecznie to sprawdź