Obserwuj w Google News

Biblijna przepowiednia na 2021 rok mrozi krew w żyłach. Koronawirus to dopiero początek

2 min. czytania
21.05.2020 09:35
Zareaguj Reakcja

Biblijna Apokalipsa będzie miała miejsce już w przyszłym roku?! Ta przepowiednia mrozi krew w żyłach, a to, co się dzieje, tylko ją potwierdza.

Żołnierz w masce przeciwgazowej
fot. Shutterstock

Przepowiednie dotyczące końca świata co chwilę pojawiają się w mediach. Wielu proroków zapowiadało już Apokalipsę. Tym razem jednak sprawa jest o wiele poważniejsza. Znany teolog, F. Kenton Beshore, przepowiedział koniec świata i to już na 2021 rok. Jakie są oznaki tego, że już w przyszłym roku nadejdzie biblijny koniec? Okazuje się, że jest ich całkiem sporo, a teraz na tę listę możemy wpisać także pandemię koronawirusa.

Zobacz także:  To najbardziej trafna przepowiednia dotycząca koronawirusa. Zdradza, co czeka nas w przyszłości

F. Kenton Beshore przepowiedział koniec świata! To biblijna Apokalipsa

F. Kenton Beshore był założycielem i prezesem World Bible Society. Od 17 roku życia głosił kazania i prowadził audycję radiową. 

Redakcja poleca

W swoich książkach teolog wyjaśnił siedem proroctw zawartych w Piśmie Świętym. Opierając się na Biblii przewidział, co wydarzy się w 2021 roku.

Zdaniem Beshore'a właśnie w przyszłym roku nadejdzie Apokalipsa. Jak podaje Antyradio.pl, dowodami na to mają być: tajemnicze dźwięki słyszane na całym świecie, seria wielkich katastrof, anomalie związane ze Słońcem, Księżycem i gwiazdami, a także dziwne sygnały z kosmosu, które co jakiś czas się pojawiają. Ludzkość wyginie, a w 2028 roku na Ziemię ponownie zejdzie Chrystus. 

F. Kenton Beshore twierdził również, że apokaliptyczne manifestacje rozpoczną się na dobre w roku 2018 serią dziwnych zjawisk oraz katastrof. Doskonale wpisuje się w to zaćmienie Księżyca z lipca 2018 roku, któremu towarzyszył tzw. krwawy księżyc i które było najdłuższym tego typu zjawiskiem w tym stuleciu, a także siejące spustoszenie tajfun Jebi i huragan Florence - podaje Antyradio.

Nie da się ukryć, że teraz jedną z największych katastrof tego stulecia jest koronawirus, który zdaniem wielu ekspertów ma powrócić jesienią ze zdwojoną siłą. Do tego dopisać możemy także suszę i pożary, które mają miejsce już niemal na całym świecie. Zdaniem zwolenników teorii Beshore'a to wszystko jest zaledwie początkiem większych problemów. 

Zobacz także: Krzysztof Jackowski miał przerażającą wizję. "Boję się swojej przepowiedni"

Uważasz, że masz dużą wiedzę dotyczącą największych religii świata? Jeśli tak, to koniecznie sprawdź, jak ci pójdzie w naszym quizie o wielkich religiach świata!

Wielkie religie świata. Koniecznie sprawdź, ile o nich wiesz!