Obserwuj w Google News

Jasnowidzka Aida zwróciła się Polaków. Oto jej rada na listopad 2022 roku

3 min. czytania
02.11.2022 09:36
Zareaguj Reakcja

Aida Kosojan-Przybysz przekazała ważną wskazówkę na początek nadchodzącego miesiąca. Warto się nad nią zastanowić.

Aida Kosojan-Przybysz
fot. Shutterstock

Aida to najsłynniejsza jasnowidzka w Polsce. Jej przepowiednie sprawdzają się od lat, a rady przekazywane na instagramowym profilu zyskały ogromną popularność. Prowadząca kurs "Potęga obfitości" objaśnia zasady rozwoju duchowego w prostych, zrozumiałych słowach. Rada, jaką przekazała na listopad 2022 roku, odnosi się do kwestii bardzo dobrze nam znanej. Jest jednak coś, na co mogliśmy dotychczas nie zwrócić uwagi.

Zobacz także: Najważniejsze wizje jasnowidzki Aidy na 2022 rok. Sprawdź, czy się spełniły

Jasnowidzka Aida zwróciła się Polaków. Oto jej rada na listopad 2022 roku

Wizjonerka nazwała 2022 rok Rokiem Korytarza. Mówiła o wizji, w której każdy z nas błądzi korytarzem w poszukiwaniu własnego miejsca. Zapowiadała, że naszym zadaniem będzie znalezienie drzwi prowadzących w przyszłość, ku naszemu przeznaczeniu. Wskazywała, że może okazać się to trudne.

Aida podkreślała wielokrotnie, jak ważne jest utrzymywanie dobrych relacji z ludźmi i tworzenie atmosfery wzajemnego wsparcia. W 2022 roku samotność miała być dla nas wyjątkowo bolesna. Jasnowidzka odradzała jednak powroty do przeszłości - rogrzebywanie starych ran, dawanie nieodpowiednim osobom kolejnych szans czy nieustanne spełnianie cudzych oczekiwań to jej zdaniem zły wybór.

Aida często mówiła jednak o innym rodzaju wspomnień. Twierdziła, że możemy czerpać z nich życiową siłę i wiarę w to, że wszystko dobrze się ułoży. To myśl o naszych przodkach. Na początku listopada 2022 roku napisała o drzwiach, o których warto pamiętać w Roku Korytarza:

Pamięć to taka sztuka, która dźwiękiem, zapachem, smakiem, obrazem, zdjęciem, miejscem otwiera drzwi w przestrzeń, w której czekają wspomnienia. Czekają oni: bliscy, przodkowie, którzy kochali i kochają nadal. Dzisiaj łączymy się z nimi światłem - napisała.

Wizjonerka uważa, że zmarli wciąż o nas pamiętają. Opiekują się nami i darzą nas ciepłymi uczuciami. Według Aidy listopad jest miesiącem, w którym czekają na kontakt z nami i umożliwiają poczucie emocjonalnej więzi.

Redakcja poleca

Aida radzi, co powinniśmy zrobić w listopadzie 2022 roku

Jasnowidzka twierdzi, że bardzo istotne jest zapalenie ognia jako symbolu naszej pamięci. W ten sposób informujemy bliskich o swoich uczuciach:

Zapalony znicz to płomień niegasnącej miłości, to światło w oknie pomiędzy dwoma światami - wyjaśniła Aida.

Wizyta na cmentarzu i zapalenie znicza na grobie zmarłej osoby to coś więcej niż hołd oddany tradycji. Aida Kosojan-Przybysz twierdzi, że bliscy, którzy odeszli, darzą nas bezwarunkową miłością. To niezwykle ważne, by w listopadzie pokazać im, jak bardzo jesteśmy za to wdzięczni.

Według Aidy świat żywych i umarłych przenikają się ze sobą, co pozwala nam doświadczać prawdziwych cudów. Wizjonerka przekonuje, że warto w nie uwierzyć. Dzięki temu sami będziemy mogli się przekonać, że przodkowie cały czas nad nami czuwają i chętnie nam pomagają. W listopadzie 2022 roku warto poświęcić temu uwagę - oderwać się na chwilę od bieżących sprawy i pielęgnować w sobie pamięć o tych, których najbardziej nam brakuje.

Zastosujecie się do tej rady?

Zobacz także: Przerażająca wróżba polskiej tarocistki na jesień 2022 roku. Ludzie mogą uciekać z domów

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!