Obserwuj w Google News

Jasnowidzka Aida przekazała wizję na koniec września 2022 roku. Jej słowa pomogą zakochanym

2 min. czytania
26.09.2022 11:06
Zareaguj Reakcja

Aida Kosojan-Przybysz podzieliła się ważną wskazówką na jesień 2022 roku. Warto wziąć ją sobie do serca.

Zakochani
fot. Shutterstock

Aida to słynna jasnowidzka, która na swoim instagramowym profilu dzieli się wskazówkami dotyczącymi przyszłości. Jej słowa na koniec września mogą okazać się przydatne dla wielu osób. Pomogą szczególnie zakochanym.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej niecierpliwe w miłości. Wywierają presję na innych

Jasnowidzka Aida przekazała wizję na koniec września 2022 roku

W najnowszej wizji Aidy Kosojan-Przybysz pojawiła się zachęta do tego, by powrócić do wspomnień. Jasnowidzka podpowiada, by obejrzeć się za siebie, ale zrobić to z miłością. Nie powinniśmy teraz pielęgnować w sobie żalu ani negatywnych emocji. Naszym zadaniem jest odnaleźć w pamięci coś, co nas uszczęśliwiało.

Wróć myślami tam, gdzie czekają na ciebie piękne wspomnienia, gdzie zostawiłeś za sobą mnóstwo dobrych chwil, o których warto pamiętać - radzi wizjonerka.

Według Aidy warto teraz przejrzeć stare zdjęcia i poszukać czegoś, do czego chcielibyśmy teraz powrócić. Istnieje bowiem szansa, by to odzyskać.

Redakcja poleca

Retrogradacja Merkurego we wrześniu 2022 roku. Rada jasnowidzki Aidy

We wrześniu 2022 roku na niebie wystąpiło zjawisko astrologiczne, które szczególnie sprzyja powrotom do przeszłości. Retrogradacja Merkurego trwa przez kilka tygodni. W tym okresie wiele osób zaczyna wspominać dawne relacje i zastanawia się, czy istnieje jeszcze możliwość, by je odbudować. Problem polega jednak na tym, że trudno oszacować, jakie będą konsekwencje naszych działań, jeśli postanowimy nawiązać z kimś kontakt. Możemy za jakiś czas tego żałować, bo druga osoba nas zrani lub rozczaruje.

Warto więc wziąć pod uwagę wskazówkę Aidy Kosojan-Przybysz. Jasnowidzka zwróciła uwagę na to, że wspomnienie bliskiej osoby powinno mieć na nas kojący wpływ. Wtedy mamy szansę odzyskać więź, która wywołuje w nas tęsknotę.

Odezwij się do osoby, którą ciepło wspominasz, a dawno jej nie widziałeś, nie słyszałeś. Nawiguj sercem, by trafić tam, gdzie poczujesz radość i ukojenie - napisała Aida.

Jeśli natomiast czujemy teraz silne przyciąganie do byłego partnera, jednak wywołuje ono u nas niepokój, powinniśmy zrezygnować z rozmowy. Nie przyniesie nam ona nic dobrego. Podczas retrogradacji Merkurego wielu z nas na nowo przeżywa ból związany z rozstaniem. Były partner może pojawić się w naszym życiu tylko po to, by popełnić ten sam błąd. Warto więc na to uważać.

Wspominacie swoją dawną miłość?

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!