Obserwuj w Google News

Jak przyciągnąć miłość w czerwcu 2022 roku? Wykorzystaj ten rytuał

2 min. czytania
02.06.2022 09:24
Zareaguj Reakcja

Ten rytuał na przyciągnięcie partnera jest niezwykle prosty w wykonaniu. Może jednak przynieść spektakularne efekty. Stosuj go codziennie, by zaprosić miłość do swojego życia.

Rytuał na miłość w czerwcu 2022 roku
fot. Shutterstock

Horoskop miłosny na czerwiec 2022 roku niesie nadzieję wszystkim osobom, które od dawna nie mogą znaleźć partnera. Za sprawą Wenus w Byku zyskamy szansę na poznanie kogoś wartościowego i stworzenie z nim miłosnej relacji. Słońce znajduje się w znaku zodiakalnych Bliźniąt, którym w tarocie patronuje karta Kochankowie. Jak wykorzystać wpływ tej energii? Pomoże w tym ten miłosny rytuał.

Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

Jak przyciągnąć miłość w czerwcu 2022 roku? Wykorzystaj ten rytuał

Bliźnięta to znak Powietrza, więc w tym miesiącu warto pracować z tym żywiołem. Medytacje oddechowe w połączeniu z magicznymi intencjami mogą teraz zdziałać cuda. Każdy może je wypróbować, bo są banalnie proste.

  • Usiądź lub połóż się wygodnie. Skoncentruj się na swoim oddechu. Pozwól myślom płynąć.
  • Gdy poczujesz, że twój oddech zaczyna się uspokajać, postaraj się go pogłębić. Wciągaj powietrze do płuc i do brzucha.
  • Zastanów się nad tym, co utrudnia ci znalezienie miłości. Czy w twoim życiu są jakieś blokady? Może masz negatywne przekonania na swój temat, które nie pozwalają ci uwierzyć w siebie?
  • Wyobraź sobie, jak by to było spotkać wymarzonego partnera i stworzyć z nim szczęśliwy związek.
  • Poczuj, jak żegnasz się ze wszystkim, co cię ogranicza, kiedy wypuszczasz powietrze z ust. Powtarzaj w myślach: "Oddaję światu to, co nie służy mi w znalezieniu miłości".
  • Ilekroć wdychasz powietrze, wyobrażaj sobie, że zapraszasz w ten sposób miłość i światło do swojego życia.

Im częściej wykonujemy tę medytację, tym lepiej rozumiemy samych siebie, a nasze intencje zaczynają się spełniać. Jeśli w tym miesiącu chcemy wzmocnić jej działanie, możemy wykorzystać to, że Wenus - planeta miłości - znajduje się w znaku należącym do żywiołu Ziemi. Warto pracować z oddechem na świeżym powietrzu, w otoczeniu przyrody.

Redakcja poleca

Prawo przyciągania w miłości - czerwiec 2022 roku

Zodiakalnym Bliźniętom patronuje Merkury, nazywany w astrologii posłannikiem. To planeta związana z komunikacją i przekazywaniem wiadomości. W tym miesiącu ważne jest to, jakiego używamy języka - także wtedy, gdy rozmawiamy sami ze sobą. Według prawa przyciągania Wszechświat słyszy nasze myśli i je spełnia, więc musimy uważać, by nie koncentrować się na lęku i snuciu czarnych wizji. Jasnowidzka Aida przekazała niedawno, jakich słów powinniśmy używać, by przyciągnąć szczęście. Pomogą one także w znalezieniu miłości.

W ciągu najbliższych kilku tygodni warto też jak najczęściej rozmawiać z innymi - formułować własne poglądy, opowiadać o sobie, słuchać cudzych historii. Możemy teraz poznać wiele wspaniałych osób, co sprawi, że pojawią się okazje do częstszych spotkań towarzyskich. Bliźniak najczęściej znajduje miłość dzięki swojej otwartości. Korzysta z szans, które pojawiają się na jego drodze, i dzięki temu ma większe szanse na spotkanie drugiej połówki.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!