Obserwuj w Google News

Jackowski przewiduje, że czeka nas coś gorszego niż koronawirus! "Zacznie się nagle"

2 min. czytania
27.05.2020 08:26
Zareaguj Reakcja

Podczas, gdy koronawirus powoli przestaje być zagrożeniem, Krzysztof Jackowski nadchodzi z kolejną wizją. Ta przepowiednia jest jeszcze gorsza!

Krzysztof Jackowski zmartwiony siedzi w fotelu na premierze swojej książki
fot. Michal Wozniak/East News

Sytuacja związana z koronawirusem w Polsce wygląda coraz lepiej, a przynajmniej wydaje się być w miarę opanowana. Podczas, gdy rząd luzuje obostrzenia, a my sami pozwalamy sobie stopniowo na coraz więcej, jasnowidz Krzysztof Jackowski nie ma dla nas dobrych wieści. Mężczyzna przewidział, że już w czerwcu lub lipcu czyha na nas coś gorszego niż koronawirus, czego zdecydowanie nikt się nie spodziewa. Jego przepowiednia mrozi krew w żyłach. 

Zobacz także: To najbardziej trafna przepowiednia dotycząca koronawirusa. Zdradza, co czeka nas w przyszłości

Jackowski przewiduje coś gorszego niż koronawirus! "Zacznie się nagle"

Wielu jasnowidzów przewidziało wielką pandemię, jaką okazał się koronawirus. Niektórzy z nich uważali nawet, że to początek czegoś gorszego.

Redakcja poleca

Z takiego założenia wychodzi także Krzysztof Jackowski. Jasnowidz przewidział, że już w czerwcu lub lipcu czeka nas ogromne niebezpieczeństwo.

Uważam i czuję, że czerwiec i lipiec, te dwa miesiące, będą już wyraźnymi znakami, że robi się bardzo niebezpiecznie na świecie. I myślę, że czerwiec i lipiec, tak czuję, to będzie czas, kiedy będziemy poważnie zaniepokojeni nie tylko koronawirusem, ale też zaczynającą się wojną na świecie, która się zacznie nagle - powiedział.

Jackowski dodaje, że nie potrafi przewidzieć konkretnego rozpoczęcia wojny, w związku z tym, że w swojej wizji widzi wyraźnie, iż wszystko rozpocznie się nagle.

To się zacznie nagle, to nas zaskoczy. Dlaczego? Jak? Przecież było tak spokojnie - dodaje.

Czy właśnie te pytania już niedługo będziemy sobie zadawać? Mamy nadzieję, że to tylko przeczucie.

Zobacz także: Krzysztof Jackowski miał przerażającą wizję. "Boję się swojej przepowiedni"

Pożar Notre Dame zdaniem wielu był początkiem wielkich katastrof. Zobaczcie, jak to miejsce wygląda dziś, po roku od tragedii.