Obserwuj w Google News

Krzysztof Jackowski przynosi straszne wieści! Zobacz, co wydarzy się już we wrześniu

2 min. czytania
23.07.2020 10:42
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Jackowski przewidział, jak będzie wyglądał wrzesień 2020! Nie ma dobrych wieści dla uczniów.

Krzysztof Jackowski przerażony w kraciastej marynarce
fot. Grzegorz Krzyzewski/REPORTER/East News

Krzysztof Jackowski wielokrotnie już przewidział, co wydarzy się w bliższej i dalszej przyszłości. Wiele z jego wizji dotyczyło m.in. koronawirusa, który opanował niemal cały świat. Zdarzało mu się też przewidywać wyniki wyborów, jednak teraz w swojej wizji zobaczył coś niepokojącego dla... uczniów. Tym samym Krzysztof Jackowski w swojej najnowszej przepowiedni opisał, jak będzie wyglądał wrzesień tego roku. Okazuje się, że jasnowidz nie ma dobrych wieści dla naszych dzieci. 

Zobacz także: Krzysztof Jackowski ma niepokojącą wizję na sierpień 2020. Jego słowa są przerażające! 

Jackowski o tym, co wydarzy się we wrześniu. Przepowiednia dla uczniów

Koronawirus sprawił, że od marca dzieci nie chodziły do szkół. Oficjalnie już mówi się, że we wrześniu mają powrócić, jednak wciąż budzi to sporo kontrowersji. Na ten temat postanowił wypowiedzieć się też Krzysztof Jackowski.

Redakcja poleca

Jasnowidz w swojej najnowszej wizji zobaczył, że dzieci faktycznie wrócą na lekcje. Jego zdaniem jednak przyszłość szkół jest niejasna. 

Szkoły. Dziwnie. Bardzo poszarpanie mi się to kojarzy. (...) Mam wrażenie, że szkoły zaczną funkcjonować od września. Albo to będzie przerywane w różnych miejscach, albo w trakcie edukacji zostanie to przerwane. Ale szkoła zacznie się normalnie - mówi Jackowski.

Trzeba przyznać, że nasza przyszłość jest niepewna, w związku z pandemią. Nic więc dziwnego, że także wizja powrotu do szkół nie może być w pełni jasna. 

Zobacz także: Jackowski przepowiedział, jaka będzie zima 2020 roku. Nie ma dla nas dobrych wiadomości

Pożar Notre Dame zdaniem wielu był początkiem wielkich katastrof. Zobaczcie, jak to miejsce wygląda dziś, po roku od tragedii.