Obserwuj w Google News

Jackowski ma przerażającą wizję! "Światu zagraża poważna wojna"

2 min. czytania
28.07.2020 07:54
Zareaguj Reakcja

Jasnowidz z Człuchowa nie ma dla nas dobrych wiadomości. Czy powinniśmy zacząć się bać?

Krzysztof Jackowski
fot. Karol Makurat/REPORTER/EastNews

Krzysztof Jackowski to popularny w Polsce jasnowidz. Wielu internautów wierzy, że jego przepowiednie się sprawdzają. Sam mężczyzna twierdzi nawet, że jego zdolności są wykorzystywane m.in. w pracy policji. Nie dziwi więc, że jego odbiorcy wyczekują kolejnych wizji z zapartym tchem. Jeśli ma nas spotkać coś złego, lepiej się na to przygotować!

Jackowski wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i od pewnego czasu nagrywa filmiki, w których dzieli się swoimi przemyśleniami. Wśród nich są zawarte także przepowiednie na przyszłość. Ostatnia z nich jest niepokojąca...

Zobacz także: Krzysztof Jackowski przepowiedział III wojnę światową. Według niego 2020 to dopiero początek!

Krzysztof Jackowski ostrzega przed wojną

Znany jasnowidz oznajmił w nagraniu, że powinniśmy martwić się o własne poczucie bezpieczeństwa! Uważa, że zbliża się kolejna wojna.

Redakcja poleca
Wiecie, co się wydarzy? Ja odnoszę takie wrażenie, że politycy wielu krajów wiedzą, są w jakiś tajny sposób poinformowani o tym, że światu zagraża poważna wojna. Natomiast politycy wielu krajów nie wiedzą kiedy to może nastąpić ściśle. Poza tym może nikt do końca nie wie jeszcze kiedy to nastąpi, tylko wiedzą, że to nastąpi. Skoro wiedzą, że to nastąpi, to raczej występują w pewnym sensie w roli agresora, a nie ofiary, czyli strony, która będzie napadnięta.

Krzysztof Jackowski sam przyznał, że czuje teraz poważne obawy.

Natomiast powiem tak: przyjdzie czas. Boję się tego czasu, ja to już wam nieraz tłumaczyłem, ale powiem to tak: przyjdzie czas, być może jeszcze w tym roku, że widzę, nie w Polsce, ale w dwóch, trzech krajach Europy jawną mobilizację, jawne wzywanie ludzi do wojska, i jawnie będzie przedstawiane jakieś zagrożenie. Kojarzy mi się... Szereg grup, takich jak w defiladach, żołnierzy... Jakby szli defiladą, ale to nie jest defilada. To jest zagrożenie.

Sądzicie, że to się wydarzy?

Sprawdź, co wiesz o gwiazdach: