Obserwuj w Google News

Horoskop tygodniowy miłosny na 28.09-5.10 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

3 min. czytania
25.09.2020 09:36
Zareaguj Reakcja

Horoskop tygodniowy miłosny na 28.09-5.10 2020 podpowie, czy w najbliższych dniach czekają nas gorące wieczory, czy zamiast tego powinniśmy zwątpić w wierność naszych partnerów. Sprawdź, co szykują dla ciebie gwiazdy!

zakochana para
fot. Shutterstock

Jowisz i Merkury stworzą nowe szanse w komunikacji, ale cofający się Mars pobudzi niezdrowe instynkty. Na dodatek zbliża się pełnia Księżyca i pod koniec tygodnia zaczniemy odczuwać jej wpływ... Co to oznacza dla poszczególnych znaków zodiaku? Kto może być teraz spokojny o swoje życie miłosne, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i sprawdź!

Zobacz także: Horoskop miłosny na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Redakcja poleca

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran - jeżeli czujesz, że osoba, z którą jesteś, słucha, co masz do powiedzenia - wszystko będzie dobrze. Ale jeśli masz wrażenie, że twój głos zupełnie się nie liczy - w tym tygodniu nie obędzie się bez awantury. 1 października będziesz bronić swoich przekonań.

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk - masz potrzebę rozmowy z kimś, kto jest dla ciebie ważny? Powiedz wprost, co ci leży na sercu, szczególnie jeśli jest to osoba spod znaku z żywiołu Ognia. Podchodami tylko ją/jego zirytujesz.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta - Uran wprowadzi w tym tygodniu tak wielkie zamieszanie w sferze zawodowej i przyniesie do twojego życia tyle pomysłów, że możesz zapomnieć o sprawach miłosnych. Podczas pełni Księżyca dostaniesz jednak ważną wiadomość...

Horoskop tygodniowy - Rak

Rak - to, że twój ex pozostaje obecny w twoim życiu i wciąż macie ze sobą kontakt, nie musi wcale oznaczać, że kiedykolwiek do siebie wrócicie. W tym tygodniu na stałe pozbędziesz się złudzeń w tej sprawie. Będzie to dla ciebie wyzwalające.

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew - Lwy z parą i Lwy bez pary mogą w tym tygodniu poczuć, że mają potrzebę nawiązania romansu... ze sobą. Zacznijcie siebie samych rozpieszczać, dajcie sobie czas na relaks i kupcie sobie coś ładnego.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna - randki nie są zbyt udane, kiedy jesteśmy na nich spięci. Odpuść sobie, przestań się zastanawiać nad tym, co z tobą nie tak! Skoro siedzisz z tą osobą na randce, to znaczy, że jest w tobie coś wyjątkowego. Skup się na swoich zaletach!

Horoskop tygodniowy - Waga

Waga - miłość jest cierpliwa i wcale się nie spieszy. Ale tobie serce zabije szybciej. Jeśli pojawiła się w twoim życiu nowa miłość, niezależnie od tego, ile przeszkód postawisz jej na drodze, nadal będzie szła o krok za tobą. Zatrzymaj się na chwilę i przyjrzyj się, kogo do ciebie przyprowadziła.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion - chociaż najważniejsza osoba, jaką kiedykolwiek znałeś/aś, musiała cię teraz na chwilę zostawić - wiedz, że nadal o tobie pamięta i otacza się w myślach opieką. Wsłuchaj się w głos swojej intuicji, a zrozumiesz wszystko.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec - jeżeli partner cię irytuje, weź kilka głębszych oddechów i wycofaj się na kilkuminutowy spacer na świeżym powietrzu, zamiast impulsywnie rozładowywać emocje i krzyczeć. Będziesz tego żałować niemal od razu, a czasu nie cofniesz! Pilnuj się szczególnie podczas pełni w połowie tygodnia.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec - w tym tygodniu poczujesz, że nie ma prawdziwej miłości bez przyjaźni i to odkrycie rozgrzeje twoje serce w chłodne jesienne wieczory. Nauczysz się okazywać i przyjmować wsparcie. Będzie ci dobrze.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik - nieoczekiwany powrót osoby z przeszłości do twojego życia to dobry moment na to, by się spotkać i zamknąć rozdział, szczególnie jeśli rozstaliście się w atmosferze niedopowiedzeń. Na co czekasz? Zrzuć ten ciężar z ramion. Wyjdźcie na drinka i śmiejcie się z tego, co było kiedyś.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ryby - intensywny czas w pracy sprawi, że wieczorami będziesz mieć silniejszą niż zwykle potrzebę bliskości. Zaczniesz się zastanawiać, czy jest ona spełniana. Czego tak naprawdę chcesz?

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!    

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!