Obserwuj w Google News

Horoskop na nów Księżyca 20 lipca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

4 min. czytania
20.07.2020 00:50
Zareaguj Reakcja

Nów Księżyca to czas nowych początków. Intencje, które sobie teraz postawimy, mają wielkie szanse spełnić się w przyszłym miesiącu. Ponieważ zjawisko to będzie miało dzisiaj miejsce w emocjonalnym znaku Raka, każdy ze znaków zodiaku poczuje, że sprawy uczuciowe nagle nabrały dla niego szczególnego znaczenia. Poznaj horoskop na nów Księżyca 20 lipca 2020 roku i dowiedz się, czego się spodziewać!

nów księżyca
fot. Shutterstock

Co powinniśmy teraz zrobić, aby nasze życzenia się spełniły? Jakie rytuały są dla nas zalecane? Nie tylko podczas pełni Księżyca możemy wpłynąć na swoje życie! Przeczytaj horoskop na nów Księżyca 2020 roku i zobacz, co najlepiej się sprawdzi w twoim przypadku.

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Nów Księżyca w Raku lipiec 2020 - Baran

Baran - jesteś pod opieką Marsa, co może ci pomóc i zaszkodzić jednocześnie. Jeżeli ci na kimś zależy, możesz teraz poczuć, że chcesz walczyć o tę osobę. Masz w sobie tyle zdecydowania, że są duże szanse na to, że ci się to uda! Jednak te intensywne emocje mogą też oznaczać, że sprowokujesz awanturę... Nie daj się nerwom i okaż komuś trochę czułości. W ten sposób odnowicie swoją więź.

Nów Księżyca w Raku lipiec 2020 - Byk

Byk - dla ciebie ten nów będzie czasem na podjęcie ważnej decyzji uczuciowej. Pojawiła się jakaś szansa, ale nie wiesz, czy masz z niej skorzystać czy nie. Uwzględnij przy tym uczucia drugiej strony! W przeciwnym wypadku, kiedy już się namyślisz i wrócisz oznajmić, co postanowiłeś, tej osoby może już nie być...

Nów Księżyca w Raku lipiec 2020 - Bliźnięta

Bliźnięta - ten czas wydaje się zbyt emocjonalny dla twojego znaku. Brakuje ci logiki myślenia i nawet ciebie samego to irytuje. Chcesz się uspokoić? Spisz na kartce swoje odczucia. W ten sposób możesz je uporządkować. Wyklaruje się odpowiedź na pytanie, czego tak naprawdę potrzebujesz.

Nów Księżyca w Raku lipiec 2020 - Rak

Rak - jak tu zacząć coś nowego, kiedy ciągle tęskni się za przeszłością? Dziś jest dla ciebie dobry dzień na to, by napisać list do tej najważniejszej osoby. Jednak... wcale nie po to, by go wysłać. Jeśli czujesz, że potrzebujesz się już uwolnić, spal ten list gdzieś nad wodą.

Nów Księżyca w Raku lipiec 2020 - Lew

Lew - zbliżają się twoje urodziny, a ty ledwo siebie zauważasz w natłoku spraw. Daj sobie dzisiaj chwilę na złożenie sobie życzeń. Z uwagą wysłuchaj tego, co podpowiada ci serce. Jak masz spędzić swój urodzinowy miesiąc? Co jest dla ciebie dobre, a co nie? Obiecaj sobie, że od teraz zaczniesz dbać o siebie.

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Wagi. Z tymi 3 znakami stworzy najbardziej udany związek

Nów Księżyca w Raku lipiec 2020 - Panna

Panna
- czas nowiu w Raku to dla ciebie lekko niespokojny czas. Nic nie jest poukładane, a wszystko - niepewne! Możesz jednak zrobić wszystko po swojemu i zająć się teraz porządkami. Wcale nie musisz sprzątać w pokoju. Możesz... w głowie. Albo w gronie znajomych. Potrzebujesz świeżego startu.

Nów Księżyca w Raku lipiec 2020 - Waga

Waga - wieczór będzie pełen poezji, zmysłowy. Możesz go spędzić w samotności, ciesząc się swoją obecnością i relaksując się w tańcu czy kąpieli, ale randka naprawdę byłaby dzisiaj dobrym pomysłem. Nie odmawiaj sobie przyjemności. Żyje się tylko raz.

Nów Księżyca w Raku lipiec 2020 - Skorpion

Skorpion - nie zamartwiaj się rzeczami, na które nie masz wpływu. Zrobiłeś dotąd wszystko, co do ciebie należało. Teraz musisz czekać na to, aż sprawy same się ułożą - bez twojego udziału. Nie wpatruj się w telefon. Lepiej go wyłącz na jakiś czas.

Nów Księżyca w Raku lipiec 2020 - Strzelec

Strzelec - nawet całkiem przyjemnie ci będzie w tym lekkim rozmarzeniu. Dziś twoje oko będą zatrzymywać piękne, pastelowe kolory przypominające dzieciństwo. To dlatego, że tęsknisz do tej beztroski. Kto powiedział, że nie możesz czasem do niej wrócić?

Nów Księżyca w Raku lipiec 2020 - Koziorożec

Koziorożec - zorganizuj sobie dzisiaj romantyczny wieczór w luksusowym wydaniu. To nie tylko wpłynie na twoje powodzenie w miłości, lecz także przyciągnie do ciebie pieniądze. To dla ciebie dobry czas, by połączyć te dwie sfery życia jednym i tym samym uczuciem.

Nów Księżyca w Raku lipiec 2020 - Wodnik

Wodnik - nie zdziw się, jeśli była miłość odezwie się do ciebie zupełnie nagle, szczególnie jeśli jest znakiem z żywiołu wody. Jeśli nie chcesz, nie reaguj. Nie zawsze musimy mieć nastrój na wieczór pełen wspomnień. Ty wolisz iść do przodu!

Nów Księżyca w Raku lipiec 2020 - Ryby

Ryby
- twoja intuicja działa teraz na tak wysokich obrotach, że ledwo oddzielasz przeczucia od snów. Dowiedziałeś się w ten weekend bardzo dużo, prawda? Jednak zanim ta wiedza zacznie brzmieć jak coś konkretnego, musisz poczekać jeszcze kilka dni. A teraz utnij sobie kolejną drzemkę.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!    

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!